Поради

Фільтр категорії:

Як посадити озимий часник?

У цій статті ми розповімо коли і як правильно посадити озимий час- ник, щоб йому були не страшні холоди. А також поділимося по- радою, як доглядати за зеленню часнику з настанням весни.

Обираємо квіти для посіву під зиму

Хочете заощадити час для вес- няних робіт у саду? У цій статті розповідаємо поетапно як по- садити квіти перед зимою. Оби- раємо насіння, яке підходить для осінньої посадки і перезимує на вашій клумбі.

Підготовка газону до зими

Від останньої стрижки до підживлення ґрунту - які роботи важливо провести на газоні до зими? Поговоримо в нашій статті про фінальні осінні за- ходи по догляду за вашим газоном.

Бастіон – міцний захист зернових від хвороб

У цій статті розповідаємо як за- хистити озимі зернові культури від таких хвороб, як сажка, іржа та гнилі. Поговоримо про ефектив- ність обробки протруйником для захисту вашого врожаю.

Як правильно доглядати за газоном восени

У цій статті розповідаємо в чому особливість осіннього догляду за газоном, які процедури потрібно обов'язково встигнути зробити до настання заморозків. Поговоримо про важливість аерації і які доб- рива ні в якому разі не можна вносити під зиму.

Осінні обробки хвої і декоративних

Навіщо обробляти хвою і деко- ративні дерева восени? Як, чим і коли це робити? Які особливості осінніх обробок? Як перезимувати без втрат? Про все це читайте в нашій статті.

Топові сорти озимої цибулі

Весняна і озима цибуля, в чому ж різниця? Які сорти озимої цибулі найпопулярніші і чому? Як не по- милитися у виборі сорту і гібриду. На всі питання відповідаємо в цій статті.

Переваги вирощування озимої цибулі над весняною

У цій статті розповідаємо про переваги вирощування озимої ци- булі. З'ясовуємо в чому особ- ливість озимих сортів. На які мо- менти необхідно звернути увагу перед посадкою.

Що таке термін очікування до збору врожаю?

У цій статті розповідаємо що таке термін очікування до збору вро- жаю. З'ясовуємо в чому різниця між контактним та системним пес- тицидом. І чому необхідно дотри- муватись рекомендацій, вказаних виробником на упаковці засобів захисту рослин.

Навіщо потрібен прилипач

У цій статті розповідаємо що таке прилипач, навіщо його вико- ристовувати, як з його допомогою домогтися максимальної ефек- тивності при використанні засобів захисту та добрив.

Гербіцид суцільної дії: як працює і коли застосовувати

Важко переоцінити необхідність боротьби з однорічними та багаторічними бур’янами. У цій статті з'ясовуємо що ж таке гер- біцид суцільної дії, як він працює, коли обробки найбільш ефективні та окремо зупинимось на важ- ливості саме осінніх обробок.

Скільки коштує захист 1 сотки винограду

Виноград - це смачні десерти, соки, корисні компоти та узвари, а також вино власного виробництва. А щоб було чим ласувати, необхідно подбати про захист від хвороб та шкідників. У цій статті вира- ховуємо скільки коштує захист 1 сотки винограду.

Система захисту винограду

Мрієте про власний смачний виноград? Або вже вирощуєте, проте маєте ще запитання щодо шкідників та хвороб? У цій статті детально поговоримо про ефек-тивну систему захисту винограду.

Скільки коштує захист 1 сотки баштанних культур

Вирощувати власноруч соковиті дині, цукрові кавуни, запашні гарбузи - це солодка мрія багатьох городників. Відкрита ділянка, спекотне літо та надійний захист від шкідників і хвороб - Ваш перевірений фундамент для реалізації задуму. У цій статті вираховуємо вартість захисту 1 сотки баштанних.

Система захисту баштанних культур

Освіжаючий кавун, соковита диня, ароматний гарбуз ... все це можливо виростити власноруч. Ми подбали, щоб ні хвороби, ні шкідники не стали на заваді багатого врожаю. У цій статті говоримо про ефективну систему захисту баштанних культур.

Скільки коштує захист 1 сотки огірків

Огірок – це вологолюбна та теплолюбна рослина, при нестачі світла він може зупинитися в рості. Але не тільки погодні умови становлять загрозу врожаю. У цій статті вираховуємо скільки коштує захист від хвороб, бур’янів та шкідників.

Система захисту огірків

Огірок - одна з найдавніших і найпопулярніших овочевих куль- тур. Щоб збирати хрумкий врожай, огірочки варто берегти не лише від морозів, але й від бур’янів, шкідників та хвороб. У цій статті розповідаємо про дієві препарати.

Скільки коштує захист 1 сотки квітів

Квіти, так само як і овочеві культури та плодові дерева, потребують догляду та захисту. Шкідники, хвороби, мінливі погодні умови – все це напряму впливає на розвиток рослин. У цій статті вираховуємо скільки коштує за- хист 1 сотки ароматних та чарівних квітів.

Система захисту квітів

Квітник – це міні рай на наших грядках. Це наш відпочинок для душі. В кінці весни - на початку літа, коли практично всі овочеві культури посаджені, у садівників з'являється час зайнятися своїми квітниками. І особливу увагу варто приділити їх захисту від шкідників та хвороб. У цій статті детально розповідаємо чим рятуватись.

Скільки коштує захист 1 сотки плодового саду

Власний садок має безліч переваг: неймовірний аромат навесні, запашні та смачні плоди літом і восени, густа тінь від денної спеки та надійний захист від літнього дощу. А скільки ж коштує здоров'я та захист омріяного саду? Давайте з'ясуємо разом.

Система захисту плодового саду

Кожен власник садової ділянки не може собі відмови у садку. Яблука, груші, вишні, персики, сливи вирощені своїми руками, мають особливий аромат і смак. Ми пропонуємо свій ефективний комплексний захист від шкідників та хвороб плодових дерев протягом усього періоду вегетації.

Скільки коштує захист 1 сотки капусти

Любите капусту? Свіженьку, хрустку, корисну та смачну, а головне власну та здорову. У цій статті ми вираховуємо вартість захисту дорогоцінних капустяних кущів на кожному етапі росту та розвитку культури.

Все, що потрібно знати про захист капусти

Рання, середньостигла, пізня... процес вирощування капусти триває з весни і до пізньої осені. Головним секретом вдалого врожаю є кропітка праця та надійний захист від хвороб та шкідників. В цій статті розпо- відаємо про 9 препаратів, які вам знадобляться кожного сезону.

Скільки коштує захист 1 сотки ягідних кущів

Щоб зібрати рясний врожай з ягідних кущів, треба не так багато: ваша турбота, увага та правильно підібрані засоби захисту від хвороб та шкідників. Не відмовляйте собі в задоволенні поласувати домашньою малиною, ожиною, смородиною, порічкою. У цій статті вираховуємо вартість захисту 1 сотки ягідних кущів.

Як захистити ягідні кущі від хвороб та шкідників

Малина, смородина, ожина, аґрус - неймовірно смачні та корисні ягоди. А щоб мати чим поласувати, треба заздалегідь потурбуватися про захист ягідних кущів від хвороб та шкідників. Як і чим читайте у цій статті.

Скільки коштує захист 1 сотки картоплі

Картопля - це неймовірно популярна культура, її не буває забагато. А яка картопля най- смачніша? Звісно власна! У цій статті підраховуємо вартість захисту 1 сотки смачної картоплі.

Захищаємо картоплю системно – отримуємо щедрий врожай!

Мрієте про щедрий врожай картоплі, проте не знаєте як позбутися колорадського жука, попелиць, фітофторозу та ненависних бур'янів? У цій статті ми розповідаємо коли і чим обробляти, щоб ваші мрії здійснились.

Скільки коштує захист 1 сотки томатів

Існує багато сортів томатів, вони різні за формою, вагою та смаковими якостями. І всі вони потребують уваги. У цій статті вираховуємо скільки коштує захист 1 сотки томатів.

Захист томатів від посадки до врожаю

Мрієте про соковиті томати з власного городу? У цій статті розповідаємо як отримати мак- симальний врожай томатів, захистивши їх від хвороб, шкідників та бур'янів.

Кислотність і склад ґрунту: як дізнатися і що з цим робити

З чого починається город? Звичайно ж з ґрунту. У цій статті ми говоримо про такі важливі характеристики як кислотність і склад ґрунту.

Чому голландська цибуля-сіянка не може коштувати дешево?

З настанням сезону кожен городник відправляється на пошуки якісної цибулі-сіянки. Хтось із року в рік купує в перевірених торгових точках, а хтось любить експериментувати. Як зрозуміти, що цибуля дійсно якісна і чому голландська цибуля ніколи не коштує дешево, читайте в цій статті.

Весняна обрізка винограду: тонкощі процедури

З приходом весни кожен садівник починає роботи в саду. Весняна обрізка винограду займає почесне місце в списку турбот. Що робити, як робити і навіщо, ми роз- повідаємо в цій статті.

Овочі в теплиці: важливі моменти, яких ви могли не знати

У цій статті ми розповідаємо для чого потрібні теплиці, які городні проблеми вони вирішують і в чому їх перевага перед вирощуванням у відкритому ґрунті. Кілька важ- ливих фактів, які має знати кожен городник.

Вирощуємо суницю із насіння!

Як виростити ремонтантні безвусі сорти суниці з насіння? Розказуємо і показуємо на прикладі сортів Олександія, Регіна, Рюген, Барон Солемахер.

Чому важливе світло при вирощуванні розсади

Лютий - це безумовно розсадний місяць для кожного городника. І ми підготували корисну статтю про важливість світла для розсади. Ви знайдете відповіді на головні питання і освіжите свої наявні знання.

Томати? Томати з серії Profi! Огляд нового відео

А ви знали, що томат з французької – це яблуко кохання? Дивіться наше нове відео і дізнаєтесь багато корисного про томати серії Profi: Президент F1, Толстой F1, Багіра F1, Біг Біф F1, Бобкат F1.

Секрети вирощування лаванди

Давно мрієте про дивовижну лаванду на вашій ділянці? У цій статті ви знайдете безліч корисних порад, секретів вирощування і фактів, про які ви могли не знати.

Як перевірити торішнє насіння на схожість

Залишилися запаси насіння з минулого року? Сумніваєтеся сіяти чи ні? У цій статті ми розповімо як перевірити насіннєвий матеріал в домашніх умовах.

Моє підвіконня – моя зимова грядка

Мати свіжий та соковитий врожай взимку - реальність! Овочі, зелень, квіти можна вирощувати прямо на підвіконні.

Ампельна петунія: як вирощувати

Кожен садівник мріє виростити ампельную петунію. Ми зібрали найактуальнішу інформацію про особливості, нюанси і хронологію вирощування в цій статті.

Насіння: Сортове чи Гібридне?

Яке насіння обрати: Сортове чи Гібридне? В чому різниця, які переваги та особливості, на що звернути увагу при виборі.

Протруйники для бульб картоплі

Найважливішим моментом підготовки картоплі до посадки є протруювання бульб і при посадці особливо ретельно слід ставитися до підбору правильного препарату.

Кабачок на бочок

Коли кабачки в 16 столітті потрапили до Європи, то досить тривалий період їх вирощували виключно в якості декоративних рослин, звертаючи увагу тільки на їх яскраві і великі квіти. І

Новинка! Насіння картоплі

Незважаючи на те, що насіння картоплі є незвичним продуктом для українського ринку, ми хочемо та можемо вас переконати в зручності їх використання і розповісти

По газонах – ходити!

Не настільки давно в моду ввійшли газони, які зараз вже можна побачити на кожній дільниці. Нічого дивного, адже це виглядає не тільки акуратно, але і красиво. Незалежно від того,

Особливості посадки часнику

Ми не будемо нахвалювати те, наскільки корисний і важливий часник в щоденному раціоні людей - ви, напевно, й самі все про це знаєте. Замість цього ми вас ознайомимо з найбільш

Бур’яни в картоплі та кукурудзі

Безсумнівно, такі культури, як картопля і кукурудза потребують особливої уваги городників, а значить - і особливих гербіцидних рішень. Цим рослинам досить складно самостійно

Томатні новини

Хочемо звернути вашу увагу на наші томатні новинки - тільки якісні й перевірені насіння, якими залишаться задоволені абсолютно всі! Обирайте сорти на свій смак і колір!

Як захистити кімнатні рослини

Якщо ваші рослини часто страждають від хвороб і ви переживаєте за них більше, ніж за себе - не біда! Для того, щоб захиститися від шкідників, рослинам необхідний постійний

Рекомендації щодо знищення бур’янів

Бур'яни - одна з найбільш злободенних проблем для дачників і городників, а її рішення не перестає хвилювати протягом усього року.

Новинки насіння моркви

Ось і прийшла пора задуматися про підзимовому посіві моркви і поговорити про всілякі варіантах вибору сортів. "Сіяти чи не сіяти?" - Запитаєте ви? Читайте нашу статтю і переконуйтеся самі!

Як обрати сорт огірка

Огірки - дивовижна рослинна культура, яка не залишає байдужими навіть найбільш вибагливих власників дачних ділянок. Скажемо більше: навіть ті, хто використовує свої дачі

Престо – ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ ВРОЖАЮ!

Засіб для захисту городу та саду від шкідників ПРЕСТО тепер в оновленій упаковці

Застосуванню Престо на картоплі

Практичні поради по застосуванню на картоплі інсектитида Престо, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Застосуванню Престо на плодових деревах

Практичні поради по застосуванню на плодових деревах інсектитида Престо, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома

Застосування препарата Ред

Практичні поради по застосуванню родентициду Ред, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Застосування Парацельс на плодово-ягідних кущах

Практичні поради по застосуванню на плодово-ягідних кущах Парацельса, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Застосування Парацельс на яблуні

Практичні поради по застосуванню препарату Парацельс на яблуні , а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Поради по вирощуванню мікрозелені

Практичні поради по висадженню та догляду за насінням мікрозелені від досвідченого садівника (агронома)

Мікрозелень у себе вдома

Практичні поради по вирощуванню та догляду за мікрозеленню SeedEra вдома можна переглянути за посиланням.

Застосування Тирани на картоплі

Практичні поради по застосуванню препарату Тирана на картоплі, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Мега врожайні сорти перцю

Основні переваги врожайних сортів перцю Мерцедес, Ратунда Жовтий, Колобок, перець-дерево Спрут

Огляд незвичних видів томату

Незвичні сорти томатів - Батяня, Мулатка, Смарагдова Груша, Біла Вишня, Бонсай

Як обрати петунію?

На що орієнтуватись при виборі петунії: види і форми куща.

Як застосовувати гербіцид Напалм

Застосовування гербіциду Напалм без шкоди для рослин, повна інструкція по використанню.

Обираємо траву для газону правильно! Частина 1

Як правильно вибрати газонну травосуміш і отримати хороший результат? На що звертати увагу при виборі насіння газонних травосумішей?

Неперевершена п’ятірка!

Системний захист популярних культур за допомогою фунгіцидів без звикання до препаратів: Ремонталь, Джип, Старк, Працельс, Мобіль.

Обираємо траву для газону правильно! Частина 2

Огляд травосумішей Ліліпут, Мавританський "Квітковий рай", Швидкий ремонт, Дитячий майданчик, біла конюшина.

Садимо газон своїми руками!

Вибір травосуміші, підготовка ділянки, як і коли проводити посів, перші заходи після посіву, полив газону

Броня капусти від шкідників!

Правильний захист капусти від спектру шкідників за допомогою інсектициду Твікс

Спасіння овочів від шкідників

Для того щоб пропіклуватися про кількість і якість овочів і фруктів з майбутнього врожаю, потрібно, в першу чергу, забезпечити рослинам здорове існування позбавити їх від комах-мучителів.

Як захистити томати від хвороб?

Відеоогляд комплексного захисту томатів від хвороб фунгіцидами Ремонталь, Джип і Старк.