Не тільки корисно, але і практично!

Для Вашої зручності ми вдосконалили дизайн пакетів з насінням МІКРОЗЕЛЕНІ. Нові упаковки містять  зображення страв, до яких пасує мікрогрін.



Мікрозелень – відмінний варіант для тих, хто дотримується здорового харчування. Мікс з молодих паростків повертає бадьорість і піднімає настрій, зміцнює імунітет і дбає про зовнішність. Крім того, страви з таким компонентом виглядають красиво і свіжо, їх смак стає ще більш виразним. Приготування страв з мікрогріном залежить лише від Вашої фантазії, адже його можна додавати майже всюди.  А ось декілька наших порад:

Базилік чудово смакує до піци, кінза додає специфічну нотку стравам з м’яса, паростками крес-салату та червоної капусти прикрашають канапки, руколу часто подають до сиру, мікрозелень гірчиці  та капусти кольрабі вдало поєднується з рибним смаком,  мікрогрін цибулі-шніт  яскраво виглядає на смаженому м’ясі, смачні та корисні бутерброди з зеленню буряка, мікрогрін брокколі подають до гарячої тарілки крем-супу, молоді листочки дайкона – чудова добавка до овочевих салатів і м’ясних страв.

Нагадаємо, що мікрозелень (або мікрогрін) –  це проросле до стадії кількох справжніх листочків насіння. У ній не тільки містяться необхідні мінерали та вітаміни, а ще вона володіє пікантним, ні з чим незрівняним смаком, завдяки чому набула широкого застосування в кулінарії. Їх вживання підсилює захисні сили організму і стимулює виділення шлункового соку, покращуючи травлення.

Вирощувати мікрозелень можна у 2 способи:

1-й спосіб. У грунті:

1. Наповніть лоток грунтом на 4-5 см, повинні залишитися бортики, які будуть тримати проростки.

2. Розподіліть насіння по поверхні грунту, злегка утрамбуйте. Дрібні насіння, такі як брокколі, редис, рукола, крес-салат не повинні склеюватися між собою. Великі насінини повинні усіяти всю поверхню.

3. Зволожте насіння з розпилювача.

4. Накрийте ємність і поставте в темне тепле місце на пару днів (до 5-ти). Щодня провітрюйте, зволожуйте за необхідності. Грунтосуміш повинна бути постійно вологою (але не мокрою!) – як віджата губка.

5. Через 3-5 днів з’являються стебла – тепер вони готові оселитися на підвіконні. Чим більше світла, тим краще.Повертайте лотки, зрошуйте розпилювачем.

6. Зрізайте, як тільки з’явиться декілька справжніх листків (2-3 см висоти).

7. Грунт можна взяти і використовувати знову. Удобрювати не потрібно – все, що необхідно, є в насінні.

2-й спосіб. Без грунту:

1. Замочіть насіння у воді на кілька годин, щоб вони набрякли і згодом швидше проросли.

2. У нижню частину контейнеру для пророщування налийте води. Від поверхні води до країв ємності повинен залишатися 1 см.

3. Накрийте контейнер верхньою частиною – пластикової сіточкою. Рівномірно розподіліть насіння обраної культури по решітці.

4. Обприскайте насіння з пульверизатора для додаткового зволоження, і поставте в тепле і світле місце.

5. Коли сіянці проростуть настільки, що їх коріння застрягне в сітці, почніть споліскувати зелень під проточною водою.Робити це потрібно 2-3 рази в день. Після ополіскування не забудьте знову наповнити контейнер водою, щоб коріння рослин діставали до води.

6. Зберіть урожай молодої зелені. Залежно від швидкості росту культури, мікрозелень готова до вживання на 5-10 день.

Шукайте оновлені пакетики МІКРОЗЕЛЕНІ SeedEra від компанії «Сімейний сад» у продажу уже найближчим часом. Або зв’яжіться прямо зараз з нашими менеджерами для попередніх замовлень.

Магазини роздрібної торгівлі.

Регіональні представники з оптової торгівлі.

Створіть свій кулінарний шедевр разом із мікрозеленню SeedEra!