Виробництво в Броварах

Від створення до багаторівневого контролю якості – такі важливі етапи проходить продукція SeedEra, перш ніж опинитися на прилавках магазинів.

Перший етап – вибір надійного постачальника сировини. Компанія Сімейний Сад співпрацює з партнерами, посівний матеріал від яких випробуваний роками та кліматичними умовами. Це постачальники насіння зі світовим ім’ям із Німеччини, Польщі, Італії, України, Чехії. На їх полях ми регулярно проводимо апробації посівів та ґрунт-контроль насіння на сортову відповідність. Вся продукція сертифікована, що підтверджує її високу якість. Другий етап – апробація посівного матеріалу у власній лабораторії підприємства. Державна насіннєва інспекція та Державна фітосанітарна інспекція – останні контрольні перевірки. Таким чином визначається, чи відповідає якість насіння міжнародним та українським стандартам. Тільки після такого трирівневого контролю розпочинається виробництво продукції, а потім вона потрапляє на прилавки.

Фасування насіння здійснюється на виробничому складі у місті Бровари. Тут упаковується 2 види продукції:

1. Весь посівний матеріал газонної трави ТМ “Сімейний Сад” та професійних травосумішей поставляється з Німеччини. Компанія Feldsaaten Freudenberger GmbH – наш постачальник – європейський лідер із виробництва газонної трави. Компанія щорічно реалізує понад 65 000 тонн продукції. Посівний матеріал пройшов випробування у різних кліматичних умовах, а також сертифікацію Європейського Союзу та України.

2. Фасування насіння овочів і квітів ТМ SeedEra розділена на автоматизовану і ручну (оскільки деякі насіння вимагають особливої ​​уваги). Весь насіннєвий матеріал попередньо проходить стратифікацію та перевірку на схожість.