Виробництво в Броварах

На виробничому комплексі в Броварах виготовляється продукція двох напрямків:

1. Пакетоване насіння овочів, квітів, прянощів та лікарскьких культур ТМ SeedEra.

ЯКІСТЬ починається з вибору постачальника. Саме тому ми співпрацюємо з партнерами, посівний матеріал від яких випробуваний роками та кліматичними умовами. На їх полях ми проводимо посів та ґрунт-контроль насіння. Якість продукції підтверджується відповідними документами.

Другий крок – апробація посівного матеріалу у власній лабораторії. Державна насіннєва інспекція та Державна фітосанітарна інспекція визначають, чи відповідає якість насіння міжнародним та українським стандартам. Тільки після трирівневого контролю починається виготовлення продукції.

Виробництво розділене на автоматизоване і ручне, оскільки деякі види насіння вимагають особливої ​​уваги. Окрім цього здійснюється регулярний контроль якості насіння на складі. Таким чином, якість насіння відповідає міжнародним та українським стандартам.

АССОРТИМЕНТ НАСІННЯ SEEDERA нараховує більше 1500 позицій, які сформовані в 9 серій – Profi, Овочі, Квіти, Прянощі, Лікарські, Кімнатні, Мікрозелень, Тютюн та Набори насіння. Пропозиція включає як традиційні й популярні культури, так і унікальні та екзотичні рослини. Це сорти та гібриди різного періоду дозрівання та для різних умов вирощування.

2. Газонні травосуміші.

Весь насіннєвий матеріал постачається європейським лідером з виробництва газонних травосумішей Feldsaaten Freudenberger. Кожна партія проходить трирівневий контроль якості: апробація у власній лабораторії, перевірка незалежною акредитованою лабораторією та Державною фітосанітарною лабораторією.

Насіння газонних травосумішей відповідає міжнародним та вітчизняним стандартам, що підтверджено необхідною документацією Європейського Союзу та України.

АСОРТИМЕНТ ГАЗОННИХ ТРАВОСУМІШЕЙ нараховує близько 90 позицій, призначених для створення газону як на прибудинкових ділянках, так і для ландшафтного озеленення великих територій.

Склад травосумішей розроблений з урахуванням освітлення ділянки та особливостей ґрунту, сили навантажень на травосуміш, частоти догляду, сезону висіву, бажаного кольору та особливостей покрову.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9