Виробництво в Рівному

Виробництво засобів захисту рослин – це перш за все, стандарти безпечності довкілля та виробничих процесів:

  • Структурний підрозділ з виробництва засобів захисту рослин та добрив розташований у Рівненській області на сертифікованій виробничій базі відповідно до санітарного паспорту та займає понад 1,5 га території.
  • За кожним продуктом стоїть професійний колектив виробничого підрозділу – 5 інженерів, що мають за плечима понад 20 років досвіду у сфері виробництва засобів захисту рослин та добрив, 17 апаратників та 13 адміністративних фахівців, які щодня працюють над тим, щоб щосезону городники мали ефективні продукти для захисту своїх врожаїв.
  • Постачальники сировини – перевірені компанії, що надають продукція, відповідну міжнародним та українським стандартам.
  • Вся продукція виготовляється на сучасному обладнанні ALBERTINA (Чехія), OMAG (Італія), Volpak (Іспанія), Sellier & Bellot (Чехія) та інших брендів.

За результатами останніх сезонів продукція компанії стала однією з найзатребуваніших на ринку засобів захисту рослин та ключовою ланкою у захисті врожаїв українських городників.

 На виробництві виготовляється продукція двох напрямків:

1. Засоби захисту рослин.

Ми є реєстрантами 34 продуктів, які вирішують проблеми захисту усіх городніх культур. На виробничих потужностях фасуються гранульовані та сипучі речовини у ПЕТ-флакони та багатошарові пакети з різних матеріалів (фільтр-папір, поліпропілен, поліетилен, різні види багатошарових плівок). Ми виготовляємо такі препарати, як акарицид для знищення рослиноїдних кліщів, інсектициди для знищення шкідників та їх личинок, гербіциди для знищення однорічних та багаторічних бур’янів, фунгіциди для профілактики та лікування рослин, протруйники для захисту від хвороб та ґрунтових комах, регулятор росту рослин, засоби для захисту від побутових шкідників та прилипач для підвищення ефективності засобів захисту рослин.

2. Супер Добрива.

Ми постійно розвиваємось, і у 2020 році відкрили новий напрямок – Супер Добрива. 9 позицій для весняного підживлення садових та городніх культур і 3 позиції для осіннього догляду за садовими, хвойними та декоративними культурами, а також за газоном. Добриво фасується в зручні картонні коробки об’ємом 1 кг. Довіру до наших продуктів підтверджує те, що всі виготовлені партії продукції з першого сезону знайшли своїх споживачів.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14