Поради

Фільтр категорії:

Вирощуємо зелень та прянощі на підвіконні

Пряно-ароматичні трави й зелень – це запас вітамінів цілий рік, пі- кантне доповнення до страв та відмінна прикраса для будь-якого інтер'єру. У цій статті розповідаємо про те, як виростити вітамінний міні-город у себе вдома.

ТОП 3 новинки високорослих томатів

Томат є одним із найпопулярніших та найулюбленіших овочів серед споживачів. У цій статті розпові- даємо про переваги вирощування високорослих томатів, а також про 3 топові новинки.

Як підготувати квітник до зими та які квіти посіяти на розсаду в грудні?

У цій статті розповідаємо, які кро- ки робити, щоб підготувати квітник до зими та зберегти його гарний здоровий вигляд. А також розпо- відаємо, нсіння яких квітів можна посіяти на розсаду в грудні.

ТОП 3 сорти редису для підзимового посіву

Приємно навесні збирати врожай смачної корисної редиски, виро- щену на своїй ділянці. Чи згодні? У цій статті розповідаємо про го- ловні правила посадки та про найкращі сорти редиски для під-зимого посіву.

Чому важливо мульчувати ґрунт восени?

Мульчування – необхідна умова для родючості садових та городніх культур. У цій статті розповідаємо про переваги осіннього мульчу- вання ґрунту та користь процедури для засвоєння мікроелементів, не- обхідних для розвитку рослин у наступному сезоні.

Як восени врятувати сад від іржі та плямистості?

Обробка саду восени – це не лише підготовка рослин до зимового пе- ріоду, а й запорука майбутнього здоров'я саду на весь рік. У цій статті розповідаємо, як врятувати сад від іржі та плямистості.

Навіщо потрібні осінні обробки саду?

Восени, коли настає період актив- ного листопада, садові кущі та дерева переходять у стан спокою. До зими готуються і хвороби. У цій статті розповідаємо, як захистити сад від небезпеки, що загрожує рослинам та майбутньому врожаю.

Як позбутися гризунів у погребі

У природі нараховується більше 2 270 видів гризунів. З настанням холодів вони поспішають схова- тися в погребах та інших сховищах для зимівлі, де розмножуються та знищують запаси продуктів. У цій статті розповідаємо, як позбутися гризунів за допомогою роден- тициду Ред.

Облаштовуємо міні-город на балконі або підвіконні

Міні-город у власній оселі – справжній світовий тренд. У цій статті розповідаємо, як організу- вати простір та які культури обрати для озеленення приміщення.

Чому осінні обробки від бур’янів обов’язкові

Після збирання врожаю з грядок настає пора осінньої обробки ґрун- ту від бур'янів. Обробки гербіци- дами суцільної дії Напалм та Напалм Форте – важливий крок у комплексний боротьбі із загарб- никами на ділянці.

Переваги осіннього посіву газону

Осінь – найкращий час, щоб зай- нятися облаштуванням газону. У цій статті розповідаємо, коли і як краще посіяти газонну траву під зиму.

Правильний захист газону від бур’янів

Яскравий і доглянутий газон є прикрасою будь-якої садової ді- лянки. У цій статті розповідаємо про правиьну осінню обробку га- зону від бур’янів, що збереже ваш зелений килим у наступному сезоні густим та рівномірним.

Важлива обробка троянд від хвороб після цвітіння

Троянди радують неймовірною красою та ароматом протягом всієї теплої пори року. У цій статті по- говоримо, як перед настанням зи- ми потурбуватися, щоб квіти пе- резимували, а хвороби, які можуть їм зашкодити – ні.

Догляд за ягідними після збору врожаю

Щоб ваші ягідні кущі рясно плодоносили з року в рік, важливо знати правила догляду за ними не тільки да й під час активного розвитку куща, але й після збору врожаю. У цій статті розповідаємо про декілька основних етапів догляду.

Захист хвойних та декоративних від шкідників та хвороб

Щоб хвойні та декоративні рос- лини залишалися у відмінному ста- ні влітку, їм необхідний особливий догляд та захист. У цій статті роз- повідаємо про обробки від хвороб і шкідників, що активізуються в спеку.

Захист газону від хвороб в теплий період

Кожному господарю ділянки хо- четься бачити власний газон гар- ним та здоровим. Забезпечать комплекний захист від хвороб, які загрожують газону протягом теп- лих місяців сезону, ефективні сис- темні фунгіциди.

Боротьба з фітофторозом на томатах

Задушлива спека вдень і прохоло- да вночі – ідеальні умови для роз- витку фітофторозу, найпоширені- шого захворювання томатів. У цій статті розповідаємо, як захистити томати від хвороби за допомогою фунгіцидів Фрідом та Старк.

Захист огірків від хвороб та шкідників

Влітку, при високій вологості та перепадах температур, огірки особ- ливо схильні до враження хворо- бами та шкідниками. В цій статті розповідаємо про захист огірків.

Мурахам не місце на вашій ділянці!

Мурахи – справжнє лихо для дач- ників в теплу пору року. Практично на кожній ділянці є колонії шкід- ників, які завдають значної шкоди своєю життєдіяльністю. В цій стат- ті розповідаємо, як знищити мурах та мурашники за допомогою кон- тактного інсектициду Муравнет.

Обираємо насіння квітів для посіву у червні

Июнь благоприятный месяц, чтобы дать волю фантазии в оформлении клумбы, и украсить ее яркими цветами разных цветов и форм. В этой статье рассказываем, какие однолетние цветы выбрать для посева в открытый грунт.

Захист винограду від хвороб

Смачний та неймовірно корисний виноград – це не тільки джерело антиоксидантів та мікроелементів, а ще й чудова прикраса будь-якої ділянки! У цій статті розповідаємо, як забезпечити захист винограду від хвороб.

Найкращі сорти моркви

Морква – один з улюблених овочів, який використовується для приго- тування салатів, основних страв і навіть десертів. У цій статті розпо- відаємо про кращі сорти моркви та секрети отримання гарного вро- жаю.

Захист саду після цвітіння від хвороб

У час, коли сади відцвіли, деревам загрожує велика кількість шкід- ників і хвороб. У цій статті роз- повідаємо про ефективні засоби, які допоможуть захистити сад та зберегти майбутній врожай.

Як правильно посіяти насіння огірків?

Щоб отримати чудовий урожай соковитих і гарних огірків, потрібно врахувати всі особливості цієї культури ще на етапі посіву. У цій статті ми розповімо про головні кроки посіву насіння і пересадці розсади огірків у відкритий грунт або теплицю.

топ-5 квітів для посадки на розсаду в квітні

Щоб з перших днів літа до самої осені милуватися пишними і гар- ними клумбами, посійте насіння квітів на розсаду в квітні. У цій статті розповімо про топ-5 ко- льорів, насіння яких варто посіяти на розсаду в квітні.

Як доглядати за газоном весною

На початку весни газон потребує особливого догляду. Зараз саме час відновити газон після зими та привести його у гарний вигляд. У цій статті розповідаємо про всі важливі етапи, які треба пройти для відновлення газону.

6 найсмачніших сортів селери

Селера дуже корисна для здоров'я, саме тому вона часто стає сусідом інших пряних трав на ділянці. У цій статті розповідаємо про надзви- чайну користь селери та особ- ливості її різновидів.

Секрети вирощування картоплі з насіння

Картопля любимо усіма і підходить всім. Саме тому його вирощують багато городники. У цій статті ми розповімо, як оновити посадковий матеріал для картоплі, а також як отримати хороший, стійкий до хво- роб і шкідників урожай.

Найкращі ранні сорти полуниці

Зараз саме час для посадки по- луниці. У цій статті ми розповімо про вирощування кращих ранніх сортів. А також поділимося сек- ретами вирощування розсади ре- монтантної полуниці Ірішка.

5 кращих сортів качанного салату

Салат – одна з найбільш ранніх і найневибагливіших зелених куль- тур, з якої можна почати весняну по- садку в теплиці або посіяти насіння на розсаду. У цій статті ми роз- повімо про топ-5 кращих сортів качанового салату для посадки.

Важливість освітлення для розсади

Прийшов час підготувати розсаду для посадки на своїй ділянці або вирощування в теплиці. У цій статті ми розповімо, як подбати про важливу умову вирощування роз- сади – хороше освітлення.

ТОП-3 сорти баклажанів для посадки

Баклажан давно став одним з важливих продуктів в раціоні та є на столі практично у кажної гос- подині. У цій статті ми розповімо про корисні властивості і про особливості вирощування найкра- щих сортів баклажанів.

Зимове зберігання овочів

У цій статті ми розповімо про те, як зберігати найпопулярніші овочі до наступного сезону так, щоб в них залишилися гарний зовнішній вигляд, хороші смакові якості та корисні властивості.

4 кроки, щоб виростити хорошу розсаду петуній

У цій статті розповімо про кілька кроків для хорошої розсади петуній. Від вибору сорту до по- садки та догляду за гарною квіткою – почніть вже зараз під- готовку, щоб влітку отримати ши- карну клумбу.

Ранньостиглі сорти солодкого перцю

Чим ближче кінець зими, тим більше приводів задуматися про вирощування ранніх овочів. У цій статті ми розповімо про посадку ранньостиглих сортів солодкого перцю. Представимо кращі сорти від SeedEra.

Ранньостиглі сорти томатів

Зима – не час паузи для справжніх городників! Прийшла пора вибрати ранні сорти овочів для посадки. У цій статті ми розповімо про особливості ранніх сортів томатів і про їх посадку.

Кращі сорти гіркого перцю

У цій статті ми розповімо про види, особливості вирощування та ко- рисні властивості гіркого перцю. Розповімо про кращих сортах для посадки від SeedEra.

Як облаштувати город на своєму підвіконні?

У цій статті ми розповімо, як вирощувати кімнатні овочі та зе- лень. Вибір місця і особливості посадки, збір врожаю - дізнайтеся, як посадити міні-город на своєму підвіконні або балконі.

Створіть свій фітокуточок із лікарських трав!

У цій статті ми розповімо про насіння серії Лікарські. Де і як по- садити свій міні-город із лікарських трав, а також як створити цілий набір для домашньої фітотерапії.

Подбайте про здоров’я з набором насіння лікарських трав «Імунітет»

У цій статті ми розповідаємо про те, які лікарські трави входять в набір «Імунітет», і про їхню користь. Ділимося технологією посадки рослин і терміни збору врожаю.

Як підготувати ділянку до зими

Кінець листопада і початок грудня - час для фінальної підготовки ді- лянки до зими. У цій статті ми розповімо, як захистити дерева від гризунів і шкідників, як зберегти хвойні в зимовий період, а також як заготовити живці на наступний рік.

План робіт на городі на листопад

Навіть пізньої осені є важливі роботи, які можна провести на своїй ділянці. У цій статті ми роз- повідаємо про підготовку грунту до наступного посадкового сезону і про те, які культури можна посіяти під зиму.

Як посадити озимий часник?

У цій статті ми розповімо коли і як правильно посадити озимий час- ник, щоб йому були не страшні холоди. А також поділимося по- радою, як доглядати за зеленню часнику з настанням весни.

Обираємо квіти для посіву під зиму

Хочете заощадити час для вес- няних робіт у саду? У цій статті розповідаємо поетапно як по- садити квіти перед зимою. Оби- раємо насіння, яке підходить для осінньої посадки і перезимує на вашій клумбі.

Підготовка газону до зими

Від останньої стрижки до підживлення ґрунту - які роботи важливо провести на газоні до зими? Поговоримо в нашій статті про фінальні осінні за- ходи по догляду за вашим газоном.

Бастіон – міцний захист зернових від хвороб

У цій статті розповідаємо як за- хистити озимі зернові культури від таких хвороб, як сажка, іржа та гнилі. Поговоримо про ефектив- ність обробки протруйником для захисту вашого врожаю.

Як правильно доглядати за газоном восени

У цій статті розповідаємо в чому особливість осіннього догляду за газоном, які процедури потрібно обов'язково встигнути зробити до настання заморозків. Поговоримо про важливість аерації і які доб- рива ні в якому разі не можна вносити під зиму.

Осінні обробки хвої і декоративних

Навіщо обробляти хвою і деко- ративні дерева восени? Як, чим і коли це робити? Які особливості осінніх обробок? Як перезимувати без втрат? Про все це читайте в нашій статті.

Топові сорти озимої цибулі

Весняна і озима цибуля, в чому ж різниця? Які сорти озимої цибулі найпопулярніші і чому? Як не по- милитися у виборі сорту і гібриду. На всі питання відповідаємо в цій статті.

Переваги вирощування озимої цибулі над весняною

У цій статті розповідаємо про переваги вирощування озимої ци- булі. З'ясовуємо в чому особ- ливість озимих сортів. На які мо- менти необхідно звернути увагу перед посадкою.

Що таке термін очікування до збору врожаю?

У цій статті розповідаємо що таке термін очікування до збору вро- жаю. З'ясовуємо в чому різниця між контактним та системним пес- тицидом. І чому необхідно дотри- муватись рекомендацій, вказаних виробником на упаковці засобів захисту рослин.

Навіщо потрібен прилипач

У цій статті розповідаємо що таке прилипач, навіщо його вико- ристовувати, як з його допомогою домогтися максимальної ефек- тивності при використанні засобів захисту та добрив.

Гербіцид суцільної дії: як працює і коли застосовувати

Важко переоцінити необхідність боротьби з однорічними та багаторічними бур’янами. У цій статті з'ясовуємо що ж таке гер- біцид суцільної дії, як він працює, коли обробки найбільш ефективні та окремо зупинимось на важ- ливості саме осінніх обробок.

Скільки коштує захист 1 сотки винограду

Виноград - це смачні десерти, соки, корисні компоти та узвари, а також вино власного виробництва. А щоб було чим ласувати, необхідно подбати про захист від хвороб та шкідників. У цій статті вира- ховуємо скільки коштує захист 1 сотки винограду.

Система захисту винограду

Мрієте про власний смачний виноград? Або вже вирощуєте, проте маєте ще запитання щодо шкідників та хвороб? У цій статті детально поговоримо про ефек-тивну систему захисту винограду.

Скільки коштує захист 1 сотки баштанних культур

Вирощувати власноруч соковиті дині, цукрові кавуни, запашні гарбузи - це солодка мрія багатьох городників. Відкрита ділянка, спекотне літо та надійний захист від шкідників і хвороб - Ваш перевірений фундамент для реалізації задуму. У цій статті вираховуємо вартість захисту 1 сотки баштанних.

Система захисту баштанних культур

Освіжаючий кавун, соковита диня, ароматний гарбуз ... все це можливо виростити власноруч. Ми подбали, щоб ні хвороби, ні шкідники не стали на заваді багатого врожаю. У цій статті говоримо про ефективну систему захисту баштанних культур.

Скільки коштує захист 1 сотки огірків

Огірок – це вологолюбна та теплолюбна рослина, при нестачі світла він може зупинитися в рості. Але не тільки погодні умови становлять загрозу врожаю. У цій статті вираховуємо скільки коштує захист від хвороб, бур’янів та шкідників.

Система захисту огірків

Огірок - одна з найдавніших і найпопулярніших овочевих куль- тур. Щоб збирати хрумкий врожай, огірочки варто берегти не лише від морозів, але й від бур’янів, шкідників та хвороб. У цій статті розповідаємо про дієві препарати.

Скільки коштує захист 1 сотки квітів

Квіти, так само як і овочеві культури та плодові дерева, потребують догляду та захисту. Шкідники, хвороби, мінливі погодні умови – все це напряму впливає на розвиток рослин. У цій статті вираховуємо скільки коштує за- хист 1 сотки ароматних та чарівних квітів.

Система захисту квітів

Квітник – це міні рай на наших грядках. Це наш відпочинок для душі. В кінці весни - на початку літа, коли практично всі овочеві культури посаджені, у садівників з'являється час зайнятися своїми квітниками. І особливу увагу варто приділити їх захисту від шкідників та хвороб. У цій статті детально розповідаємо чим рятуватись.

Скільки коштує захист 1 сотки плодового саду

Власний садок має безліч переваг: неймовірний аромат навесні, запашні та смачні плоди літом і восени, густа тінь від денної спеки та надійний захист від літнього дощу. А скільки ж коштує здоров'я та захист омріяного саду? Давайте з'ясуємо разом.

Система захисту плодового саду

Кожен власник садової ділянки не може собі відмови у садку. Яблука, груші, вишні, персики, сливи вирощені своїми руками, мають особливий аромат і смак. Ми пропонуємо свій ефективний комплексний захист від шкідників та хвороб плодових дерев протягом усього періоду вегетації.

Скільки коштує захист 1 сотки капусти

Любите капусту? Свіженьку, хрустку, корисну та смачну, а головне власну та здорову. У цій статті ми вираховуємо вартість захисту дорогоцінних капустяних кущів на кожному етапі росту та розвитку культури.

Все, що потрібно знати про захист капусти

Рання, середньостигла, пізня... процес вирощування капусти триває з весни і до пізньої осені. Головним секретом вдалого врожаю є кропітка праця та надійний захист від хвороб та шкідників. В цій статті розпо- відаємо про 9 препаратів, які вам знадобляться кожного сезону.

Скільки коштує захист 1 сотки ягідних кущів

Щоб зібрати рясний врожай з ягідних кущів, треба не так багато: ваша турбота, увага та правильно підібрані засоби захисту від хвороб та шкідників. Не відмовляйте собі в задоволенні поласувати домашньою малиною, ожиною, смородиною, порічкою. У цій статті вираховуємо вартість захисту 1 сотки ягідних кущів.

Як захистити ягідні кущі від хвороб та шкідників

Малина, смородина, ожина, аґрус - неймовірно смачні та корисні ягоди. А щоб мати чим поласувати, треба заздалегідь потурбуватися про захист ягідних кущів від хвороб та шкідників. Як і чим читайте у цій статті.

Скільки коштує захист 1 сотки картоплі

Картопля - це неймовірно популярна культура, її не буває забагато. А яка картопля най- смачніша? Звісно власна! У цій статті підраховуємо вартість захисту 1 сотки смачної картоплі.

Захищаємо картоплю системно – отримуємо щедрий врожай!

Мрієте про щедрий врожай картоплі, проте не знаєте як позбутися колорадського жука, попелиць, фітофторозу та ненависних бур'янів? У цій статті ми розповідаємо коли і чим обробляти, щоб ваші мрії здійснились.

Скільки коштує захист 1 сотки томатів

Існує багато сортів томатів, вони різні за формою, вагою та смаковими якостями. І всі вони потребують уваги. У цій статті вираховуємо скільки коштує захист 1 сотки томатів.

Захист томатів від посадки до врожаю

Мрієте про соковиті томати з власного городу? У цій статті розповідаємо як отримати мак- симальний врожай томатів, захистивши їх від хвороб, шкідників та бур'янів.

Кислотність і склад ґрунту: як дізнатися і що з цим робити

З чого починається город? Звичайно ж з ґрунту. У цій статті ми говоримо про такі важливі характеристики як кислотність і склад ґрунту.

Чому голландська цибуля-сіянка не може коштувати дешево?

З настанням сезону кожен городник відправляється на пошуки якісної цибулі-сіянки. Хтось із року в рік купує в перевірених торгових точках, а хтось любить експериментувати. Як зрозуміти, що цибуля дійсно якісна і чому голландська цибуля ніколи не коштує дешево, читайте в цій статті.

Весняна обрізка винограду: тонкощі процедури

З приходом весни кожен садівник починає роботи в саду. Весняна обрізка винограду займає почесне місце в списку турбот. Що робити, як робити і навіщо, ми роз- повідаємо в цій статті.

Овочі в теплиці: важливі моменти, яких ви могли не знати

У цій статті ми розповідаємо для чого потрібні теплиці, які городні проблеми вони вирішують і в чому їх перевага перед вирощуванням у відкритому ґрунті. Кілька важ- ливих фактів, які має знати кожен городник.

Вирощуємо суницю із насіння!

Як виростити ремонтантні безвусі сорти суниці з насіння? Розказуємо і показуємо на прикладі сортів Олександія, Регіна, Рюген, Барон Солемахер.

Чому важливе світло при вирощуванні розсади

Лютий - це безумовно розсадний місяць для кожного городника. І ми підготували корисну статтю про важливість світла для розсади. Ви знайдете відповіді на головні питання і освіжите свої наявні знання.

Томати? Томати з серії Profi! Огляд нового відео

А ви знали, що томат з французької – це яблуко кохання? Дивіться наше нове відео і дізнаєтесь багато корисного про томати серії Profi: Президент F1, Толстой F1, Багіра F1, Біг Біф F1, Бобкат F1.

Секрети вирощування лаванди

Давно мрієте про дивовижну лаванду на вашій ділянці? У цій статті ви знайдете безліч корисних порад, секретів вирощування і фактів, про які ви могли не знати.

Як перевірити торішнє насіння на схожість

Залишилися запаси насіння з минулого року? Сумніваєтеся сіяти чи ні? У цій статті ми розповімо як перевірити насіннєвий матеріал в домашніх умовах.

Моє підвіконня – моя зимова грядка

Мати свіжий та соковитий врожай взимку - реальність! Овочі, зелень, квіти можна вирощувати прямо на підвіконні.

Ампельна петунія: як вирощувати

Кожен садівник мріє виростити ампельную петунію. Ми зібрали найактуальнішу інформацію про особливості, нюанси і хронологію вирощування в цій статті.

Насіння: Сортове чи Гібридне?

Яке насіння обрати: Сортове чи Гібридне? В чому різниця, які переваги та особливості, на що звернути увагу при виборі.

Протруйники для бульб картоплі

Найважливішим моментом підготовки картоплі до посадки є протруювання бульб і при посадці особливо ретельно слід ставитися до підбору правильного препарату.

Кабачок на бочок

Коли кабачки в 16 столітті потрапили до Європи, то досить тривалий період їх вирощували виключно в якості декоративних рослин, звертаючи увагу тільки на їх яскраві і великі квіти. І

Новинка! Насіння картоплі

Незважаючи на те, що насіння картоплі є незвичним продуктом для українського ринку, ми хочемо та можемо вас переконати в зручності їх використання і розповісти

По газонах – ходити!

Не настільки давно в моду ввійшли газони, які зараз вже можна побачити на кожній дільниці. Нічого дивного, адже це виглядає не тільки акуратно, але і красиво. Незалежно від того,

Особливості посадки часнику

Ми не будемо нахвалювати те, наскільки корисний і важливий часник в щоденному раціоні людей - ви, напевно, й самі все про це знаєте. Замість цього ми вас ознайомимо з найбільш

Бур’яни в картоплі та кукурудзі

Безсумнівно, такі культури, як картопля і кукурудза потребують особливої уваги городників, а значить - і особливих гербіцидних рішень. Цим рослинам досить складно самостійно

Томатні новини

Хочемо звернути вашу увагу на наші томатні новинки - тільки якісні й перевірені насіння, якими залишаться задоволені абсолютно всі! Обирайте сорти на свій смак і колір!

Як захистити кімнатні рослини

Якщо ваші рослини часто страждають від хвороб і ви переживаєте за них більше, ніж за себе - не біда! Для того, щоб захиститися від шкідників, рослинам необхідний постійний

Рекомендації щодо знищення бур’янів

Бур'яни - одна з найбільш злободенних проблем для дачників і городників, а її рішення не перестає хвилювати протягом усього року.

Новинки насіння моркви

Ось і прийшла пора задуматися про підзимовому посіві моркви і поговорити про всілякі варіантах вибору сортів. "Сіяти чи не сіяти?" - Запитаєте ви? Читайте нашу статтю і переконуйтеся самі!

Як обрати сорт огірка

Огірки - дивовижна рослинна культура, яка не залишає байдужими навіть найбільш вибагливих власників дачних ділянок. Скажемо більше: навіть ті, хто використовує свої дачі

Престо – ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ ВРОЖАЮ!

Засіб для захисту городу та саду від шкідників ПРЕСТО тепер в оновленій упаковці

Застосуванню Престо на картоплі

Практичні поради по застосуванню на картоплі інсектитида Престо, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Застосуванню Престо на плодових деревах

Практичні поради по застосуванню на плодових деревах інсектитида Престо, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома

Застосування препарата Ред

Практичні поради по застосуванню родентициду Ред, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Застосування Парацельс на плодово-ягідних кущах

Практичні поради по застосуванню на плодово-ягідних кущах Парацельса, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Застосування Парацельс на яблуні

Практичні поради по застосуванню препарату Парацельс на яблуні , а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Поради по вирощуванню мікрозелені

Практичні поради по висадженню та догляду за насінням мікрозелені від досвідченого садівника (агронома)

Мікрозелень у себе вдома

Практичні поради по вирощуванню та догляду за мікрозеленню SeedEra вдома можна переглянути за посиланням.

Застосування Тирани на картоплі

Практичні поради по застосуванню препарату Тирана на картоплі, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Мега врожайні сорти перцю

Основні переваги врожайних сортів перцю Мерцедес, Ратунда Жовтий, Колобок, перець-дерево Спрут

Огляд незвичних видів томату

Незвичні сорти томатів - Батяня, Мулатка, Смарагдова Груша, Біла Вишня, Бонсай

Як обрати петунію?

На що орієнтуватись при виборі петунії: види і форми куща.

Як застосовувати гербіцид Напалм

Застосовування гербіциду Напалм без шкоди для рослин, повна інструкція по використанню.

Обираємо траву для газону правильно! Частина 1

Як правильно вибрати газонну травосуміш і отримати хороший результат? На що звертати увагу при виборі насіння газонних травосумішей?

Неперевершена п’ятірка!

Системний захист популярних культур за допомогою фунгіцидів без звикання до препаратів: Ремонталь, Джип, Старк, Працельс, Мобіль.

Обираємо траву для газону правильно! Частина 2

Огляд травосумішей Ліліпут, Мавританський "Квітковий рай", Швидкий ремонт, Дитячий майданчик, біла конюшина.

Садимо газон своїми руками!

Вибір травосуміші, підготовка ділянки, як і коли проводити посів, перші заходи після посіву, полив газону

Броня капусти від шкідників!

Правильний захист капусти від спектру шкідників за допомогою інсектициду Твікс

Спасіння овочів від шкідників

Для того щоб пропіклуватися про кількість і якість овочів і фруктів з майбутнього врожаю, потрібно, в першу чергу, забезпечити рослинам здорове існування позбавити їх від комах-мучителів.

Як захистити томати від хвороб?

Відеоогляд комплексного захисту томатів від хвороб фунгіцидами Ремонталь, Джип і Старк.