Чому голландська цибуля-сіянка не може коштувати дешево?

В Україні цибуля-сіянка користується великою популярністю серед городників. Важко уявити дачну ділянку або город, де не вирощують цибулю. Посадки роблять і під зиму, і ранньою весною, і на початку літа. Коли настає сезон, цибулю-сіянку продають практично скрізь: від спеціалізованих торгових точок і магазинів, до розкладок і кіосків. Зрозуміло, ціна дуже відрізняється, дешева цибуля-сіянка вабить своєю доступністю, а продавець щиро гарантує «голландську якість». Але чи так це? Новачкові городнику важко встояти перед такою спокусою купити тут і зараз, та ще й зі знижкою. У багатьох початківців городників був сумний досвід, коли робили посадку на ріпку, а отримали – зелену цибулю, потім квіткову стрілку, а в кінці сезону викопали врожай менше, ніж посадили. Тому професійні фермери, досвідчені городники ніколи не купують дешеву цибулю-сіянку. Основа гарного врожаю – правильний, якісний посадковий матеріал і дотримання агротехніки (часу посадки, схеми, догляду).

Що ж таке цибуля-сіянка?

Цибуля-сіянка – це маленькі цибулинки, вирощені компанією-виробником з насіння. Все починається з якісного насіннєвого матеріалу. Зразки тестуються на дослідному полі виробника на предмет сортової ідентичності, енергії і чистоти від хвороб (проходять грунт-контроль). Важливе правильне калібрування цибулин, дотримання належних умов збору і зберігання врожаю: спочатку цибулю охолоджують, потім нагрівають, а деякі сорти обробляють паром, щоб уникнути стрілкування. Експерти в своїй області точно знають які ґрунти є кращими для вирощування цибулі, їх площі знаходяться в Нідерландах, Бельгії і Франції. Транспортування здійснюється виключно в спеціально обладнаних рефрижераторах з дотриманням температурного режиму. Це гарантує високу якість продукту. Дотримання всіх вищеперелічених умов і формує ціну на дійсно якісну цибулю-сіянку. Тому голландська цибуля-сіянка не може коштувати дешево.

Переваги голландської цибулі-сіянки:
– Суперврожайність;
– Високі смакові характеристики;
– Суворе калібрування цибулин в сітці, відповідність заявленим параметрам;
– Оптимальний розмір цибулин (8-21 мм в залежності від сорту);
– Сортове різноманіття цибулі (Стурон, Штуттгартер, Штур, Центуріон, Бамбергер, Коррадо, Купидо, Ред Барон, Стардаст та інші);
– Сортовідповідність;
– Зберігання цибулі-сіянки виробником в професійному сховищі (до відправки покупцям – зберігається у власних сховищах компанії, що гарантує гарне вкорінення, збалансоване зростання, формування великих товарних цибулин);
– Стійкість до стрілкування сіянки в процесі вегетації;
– Високі показники лежкості зібраного врожаю;
– Цибулини менше схильні до хвороб.
 
Тільки голландська цибуля, якість якої підтверджено сертифікатами, має перераховані переваги. Така цибуля-сіянка є гарантом відмінного врожаю великих цибулин білої, червоної, солодкої та гострої цибулі. Голландія займає перше місце в світі серед найбільших експортерів цибулі, адже саме ця країна виробляє величезну кількість сортів якісної сіянки, що володіє відмінними смаковими якостями і добре зарекомендувала себе в вирощуванні і зберіганні.

Компанія Сімейний Сад співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, яким може довіряти – компанія Broer b.v і компанія TOP onions b.v. Це світові лідери у виробництві цибулі-сіянки, мають бездоганну репутацію та постачають здорову і міцну цибулю.

Де придбати якісну голландську цибулю-сіянку? Запитуйте в наших роздрібних торгових точках вашого регіону, онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів, а оптом – у наших регіональних менеджерів.