Скільки коштує захист 1 сотки квітів

Важко уявити людину, яка б не любила квітів. Не обов’язково бути професійним садівником, щоб мати чарівні та ошатні рослини на своїй ділянці. Якісний посівний матеріал та вчасний захист від хвороб і шкідників – це фундамент, на якому виросте омріяний квітник. Підступність багатьох шкідників полягає у тому, що їх не одразу можна помітити. Адже більшість з них ховаються під листям. Тому радимо завчасно подбати про «аптечку» для дорогоцінних квітів.

5 необхідних препаратів  для захисту квітів:

  • Акарицид Міральд (від усіх видів кліщів)
  • Інсектицид Турбо Престо (від пильщиків, трояндової листовійки, попелиці, щитівки, квіткового трипсу)
  • Інсектицид МуравНЕТ ( від мурах на терасах, тротуарах, доріжках)
  • Фунгіцид Парацельс (проти борошнистої роси, іржі, несправжньої борошнистої роси (переноспорозу), сірої гнилі та чорної плямистості)
  • Прилипач Мачо (посилює дію препарату)

Детально про кожен препарат (норми застосування, строки внесення, рекомендації по системі захисту) читайте тут.

Скільки ж коштує захист квітів на 1 сотку?

Для зручності беремо ціни роздрібного інтернет-магазину (у нашому випадку це магазини-партнери «Пан Фермер» та «ТРИ-Агро»).

Препарат

Об’єм упаковки, мл Ціна, грн На скільки соток 1 упаковка Ціна витрат на 1 обробку 1 сотку, грн Кількість обробок за сезон

Ціна витрат всіх обробок 1 сотки, грн

Міральд

10 15,81 1 15,81 1

15,81

Турбо Престо

3 10,80 1 10,80 1*

10,80

МуравНЕТ

30 25,00 1 25,00 1

25,00

Парацельс

4 9,00 1 9,00 1

9,00

Мачо

5 3,81 2 1,91 1**

1,91

Загалом:

62,52

*може знадобитися більше 1 обробки Турбо Престо від тлі
**рекомендуємо використовувати прилипач Мачо разом із фунгіцидом Парацельс

Отже, захист 1 сотки квітів коштує лише 63 гривні. А скільки краси та задоволення ви зможете отримати від ароматної та кольорової клумби! Адже квіти, вирощені власноруч – це найкоштовніша прикраса вашої ділянки. Розмаїття кольорів, довершеність бутонів та чарівний аромат. Це шанс створити власний рай.

Вирощуйте своє, щоб жити краще.

Більш розширену інформацію про хвороби та шкідників, які спіткають квіти, та порятунок від них, дивіться на нашому YouTube каналі у цьому відео.
А придбати повну систему захисту чи будь-який препарат окремо легко та зручно в роздрібних торгових точках та інтернет-магазинах наших партнерів, а якщо оптом, – у наших менеджерів.