ТОП-3 сорти баклажанів для посадки

Ніжний смак, приємний аромат, різноманітність форм і кольорів, а ще маса корисних властивостей – баклажан давно став одним з важливих продуктів на столі кожної господині. Цей яскравий корисний овоч сімейства пасльонових до смаку і дорослим, і дітям.

Баклажан містить комплекс мінералів, вітамінів, пектинових речовин і білків, що знижують рівень холестерину в крові та попереджають склеротичні зміни в організмі. Також баклажани покращують пам’ять, стан шкіри й волосся, зміцнюють кістки. Завдяки високому вмісту клітковини та низькому вмісту калорій, баклажани підходять для дієтичного харчування.

Вживають плоди в технічній стиглості, коли м’якоть соковита, а насіння не дозріле. У біологічній стиглості баклажани накопичують соланін, що додає м’якоті гіркий смак. Сорти бувають різної форми (циліндричні, грушоподібні, округлі і змієподібні) і забарвлення (білі, лілові, синьо-фіолетові, чорні). Баклажани використовуються в кулінарії в смаженому, відварному, маринованому, квашеному вигляді. Розповімо докладніше про ТОП-3 сортів баклажанів SeedEra для посадки.

Бібо F1 –ранньостиглий голландський гібрид баклажанів для відкритого грунту і теплиць. Формує низькорослий напіврозкидистий кущ зі слабо хвилястим листям. Має короткі міжвузля, завдяки чому дає хороший урожай. Плоди подовжено-овальні, вирівняні, з білою шкіркою, без сильного глянцю, масою 300-400 г, довжиною до 18 см, з частими шипами на чашелістіках. М’якоть перлинно-біла, без гіркоти, щільна. Кожен кущ зав’язує по 10- 15 середніх плодів. Сорт легко пристосовується до нових умов вирощування; стійкий до несприятливих погодних умов, вірусу тютюнової мозаїки та фузаріозу; жаростійкий; транспортабельний; довго зберігається.

Фабіна F1 –один з найбільш ранньостиглих і смачних гібридів, вирощується в теплицях або під плівковими укриттями. Кущі середні, гіллясті, з міцним центральним стеблом, плоди у формі подовженого циліндра зі збігом до плодоніжки. Шкірочка глянцева, еластична, чорно-лілова. М’якуш тугий, білуватий з кремово-зеленим відтінком, без гіркоти. Сорт стійкий до ураження павутинним кліщем і практично не схильний до вертіциллезному в’янення.

Рожевий фламінго –урожайний сорт з незвичайними плодами. Кущі штамбові, потужні, помірно розлогі, високі. Плоди у формі витягнутого вигнутого циліндра, шкірка еластична, злегка глянсова, рожево-бузкова, м’якоть кремово-біла. Врожай Рожевого фламінго отримують як в теплицях, так і на грядках. Даний сорт цінується за швидке та тривале плодоутворення. Сорт відзначається дружнім і тривалим плодоутворенням, невимогливий у догляді.

Баклажани SeedEra – довіра продукту, який спробував сам. Вибрати та придбати насіння баклажанів для посадки ви можете в роздрібних торгових точках і інтернет-магазінах наших партнерів , а оптом, – у наших менеджерів.