Престо – ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ ВРОЖАЮ!

Засіб для захисту городу та саду від шкідників ПРЕСТО тепер в оновленій упаковці

Кожен садівник мріє про ідеальний врожай картоплі – красивий, смачний і щедрий! А кожен колорадський жук вважає своїм обов’язком зіпсувати радість садівника. І раніше у шкідників це легко виходило … але!

Два роки тому з’явився Престо! Це дійсно нове рішення проти комах, що докучають. За недовгий період на ринку препарат був перевірений сотнями тисяч городників і тисячами гектар добірної картоплі.

І це обгрунтовнао. Дві діючі речовини в складі Престо ідеально працюють разом і доповнюють один одного.

Одне з них – клотіанідін – менше ніж за годину повністю проникає в рослину культуру – в насіння (або бульби), потім в кореневу систему і розподіляється по всіх органах рослини по мірі його зростання. Завдяки поступовому перерозподілу препарату в рослині підтримується ефективна концентрація клотіанідіна в таких вразливих частинах рослини, як листя, в період вегетації рослини, при цьому в молодих бульбах речовина не накопичується.

Друге речовина в складі Престо – лямбда-цигалотрин – діє за принципом впевненого “нокауту” – личинки і дорослі особини починають гинути вже через 30 хвилин. Швидка дія – швидко проникає через кутикулу комахи і впливає на нервову систему, що протягом декількох хвилин призводить до припинення харчової активності і паралічу комахи. Паралізуючий ефект лямбда-цигалотрину призводить до повної загибелі всіх “недоброзичливців” протягом 1-х діб!

Для такого результату на 2-х сотках картоплі достатньо 3 мл Престо (1 пакетик).

Дивина? Можна сказати і так … а можна переконатися, що Престо працює. Незважаючи ні на що. Пройшов дощ – Престо працює … Пройшов місяць з дня обробки – а Престо працює … Яблуні, помідори, виноградники, морква – на них і багатьох інших культурах – Престо працює !!!

Листовійки, попелиці, щитівки, плодожерки і ще сотня різних шкідників … – а ось вони вже не працюють! Але за однієї умови: якщо своєчасно застосувати Престо. При цьому не треба використовувати літри препарату – для захисту 2-х соток саду або городу від поширених комах досить 1-єї упаковки 3 мл (більш детальний опис про продукт можна знайти за посиланням).

До речі, також звертаємо увагу, що упаковка в цьому році була поновлена. Для того щоб ваш урожай став золотим стандартом якості – використовуйте “золотий” Престо.

З усіх питань оптової торгівлі Вас проконсультують наші досвідчені територіальні представники.

Якщо Ви бажаєте придбати наш продукт для себе прямо зараз, заходьте до наших магазинів.

З Престо мрія про ідеальний врожай стає реальністю!