Неперевершена п’ятірка!

Щоб захистити сад і город від хвороб, зберегти врожай щедрим і здоровим, важливо вчасно вжити заходів – провести обробку рослин фунгіцидами. І зробити це потрібно правильно. По-перше, необхідно підібрати препарати саме для тих культур, які вам потрібно захистити. По-друге, слід провести 2-3 обробки за сезон, тому що період захисної дії одного фунгіциду в середньому -12 днів, а період вегетації рослини – 45-60 днів. По-третє, засоби захисту повинні бути різними, щоб не виникло звикання збудників захворювань до одних і тих же фунгіцидів.

Ефективно чергувати контактні препарати з системними.

Контактні фунгіциди майже не проникають в рослину, а залишаються на її поверхні і запобігають можливісті зараження рослини грибними захворюваннями. Збудники хвороб гинуть при контакті з цими фунгіцидами у фазі проростання спор.

Системні фунгіциди проникають всередину рослини і можуть вільно переміщатися від місця обробки у віддалені тканини і органи рослини, пригнічуючи прониклу інфекцію. Їх застосовують до або при появі очевидних симптомів захворювання. Через короткий проміжок часу після нанесення на рослину, системні фунгіциди проникають всередину, не змиваються дощем, пересуваються по рослині, мають лікувальну дію в перші дні після зараження рослин грибними захворюваннями.

Лінійка фунгіцидів компанії Сімейний Сад забезпечує надійний захист популярним культурам в саду і городі, не викликаючи при цьому звикання до препаратів.

Розглянемо культури, про які садівники і городники піклуються в першу чергу. На якість і кількість врожаю томатів та картоплі істотно впливають такі хвороби як фітофтороз і альтернаріоз. Огірки і цибулю страждають від пероноспорозу (або несправжньої борошнистої роси). Урожай винограду знижується на 50-60% через такі хвороби, як мілдью і чорна плямистість, оїдіум, сіра гниль.

Щоб зберегти ці культури здоровими, першу обробку (перед початком цвітіння) ми рекомендуємо проводити контактно-системним фунгіцидом РЕМОНТАЛЬ. Він виконує «капітальний ремонт рослин», забезпечуючи лікувальну і захисну дію протягом 14-ти днів. Проникаючи в культуру вже через 30 хвилин, він поширюється по стеблу, що не змивається дощем. Робота препарату направлена в тому числі і на нові, не оброблені пагони.

Для другої обробки (через 14-20 днів після першої) картоплі, томатів, огірків і цибулі відмінно підійде контактний фунгіцид ДЖИП. Захисна дія ДЖИП починається відразу після обприскування.

Подвійний механізм дії дає безперечну перевагу ДЖИП перед іншими контактними фунгіцидами: з одного боку, він пригнічує обмін енергії в клітинах патогена, а з іншого – запобігає проростанню спор і їх рухливість на поверхні грунту. Завдяки ДЖИПу ми маємо урожай з надздібностями, адже він забезпечує захист бульб картоплі навіть при зберіганні.

Третю обробку доцільно провести системним фунгіцидом СТАРК в фазу початку дозрівання плодів. Загибель внутрішньолистових патогенів настає протягом 1 години після застосування препарату. Будучи на сторожі городу, СТАРК зупиняє поширення і розвиток інфекції на ділянці. Крім розглянутих культур, цей фунгіцид також відмінно захищає капусту від збудників гнилей при зберіганні. СТАРК краще застосовувати в останню чергу, тому що він має короткий термін очікування до збору врожаю: для овочів – 5 днів, для капусти – 7 днів, для винограду – 25 днів.

Щоб не викликати стійкості хвороби до фунгіцидів, можна використовувати і 2 системних препарати, якщо їх діючі речовини з різних хімічних класів.

Кращий початок захисту плодових – яблуні, груші, персика, вишні, сливи та ін. – препарат МОБІЛЬ. Він виключно ефективний навіть при низьких температурах – від + 5 ° С. Діюча речовина – ципродиніл – швидко проникає в тканини рослин, рівномірно розподіляється по культурі і порушує життєвий цикл грибів – розповсюджувачів хвороб.

Для другої обробки саду незамінний системний фунгіцид ПАРАЦЕЛЬС. Його діюча речовина – флутриафол – миттєво поширюється в середині рослини і рухається за точкою росту рослини, захищаючи від парші та борошнистої роси молоді паростки і не розпущене листя,  пагони яблуні, смородини, агрусу. ПАРАЦЕЛЬС також лікує троянди від різних хвороб. ПАРАЦЕЛЬС – завжди здоровий сад!

Після цього можна повторити обробку МОБІЛЕМ. Оскільки він покращує збереження плодів, забезпечуючи захист від збудників гнилей під час зберігання. Крім лікування саду, МОБІЛЬ ефективно бореться з плямистістю листя на газонній траві.

Вживайте заходів правильно і своєчасно. Тоді ефективна п’ятірка фунгіцидів забезпечить здоровий і щедрий урожай у вашому саду та на городі.

Оптом придбати фунгіциди можна у наших територіальний представників.

А також в роздріб в наших магазинах.