Квіти

Фільтр категорії :

4 кроки, щоб виростити хорошу розсаду петуній

У цій статті розповімо про кілька кроків для хорошої розсади петуній. Від вибору сорту до по- садки та догляду за гарною квіткою – почніть вже зараз під- готовку, щоб влітку отримати ши- карну клумбу.

Ампельна петунія: як вирощувати

Кожен садівник мріє виростити ампельную петунію. Ми зібрали найактуальнішу інформацію про особливості, нюанси і хронологію вирощування в цій статті.

Секрети вирощування лаванди

Давно мрієте про дивовижну лаванду на вашій ділянці? У цій статті ви знайдете безліч корисних порад, секретів вирощування і фактів, про які ви могли не знати.

Система захисту квітів

Квітник – це міні рай на наших грядках. Це наш відпочинок для душі. В кінці весни - на початку літа, коли практично всі овочеві культури посаджені, у садівників з'являється час зайнятися своїми квітниками. І особливу увагу варто приділити їх захисту від шкідників та хвороб. У цій статті детально розповідаємо чим рятуватись.

Скільки коштує захист 1 сотки квітів

Квіти, так само як і овочеві культури та плодові дерева, потребують догляду та захисту. Шкідники, хвороби, мінливі погодні умови – все це напряму впливає на розвиток рослин. У цій статті вираховуємо скільки коштує за- хист 1 сотки ароматних та чарівних квітів.

топ-5 квітів для посадки на розсаду в квітні

Щоб з перших днів літа до самої осені милуватися пишними і гар- ними клумбами, посійте насіння квітів на розсаду в квітні. У цій статті розповімо про топ-5 ко- льорів, насіння яких варто посіяти на розсаду в квітні.

Як обрати петунію?

На що орієнтуватись при виборі петунії: види і форми куща.