Город

Фільтр категорії :

Бастіон – міцний захист зернових від хвороб

У цій статті розповідаємо як за- хистити озимі зернові культури від таких хвороб, як сажка, іржа та гнилі. Поговоримо про ефектив- ність обробки протруйником для захисту вашого врожаю.

Вирощуємо суницю із насіння!

Як виростити ремонтантні безвусі сорти суниці з насіння? Розказуємо і показуємо на прикладі сортів Олександія, Регіна, Рюген, Барон Солемахер.

Все, що потрібно знати про захист капусти

Рання, середньостигла, пізня... процес вирощування капусти триває з весни і до пізньої осені. Головним секретом вдалого врожаю є кропітка праця та надійний захист від хвороб та шкідників. В цій статті розпо- відаємо про 9 препаратів, які вам знадобляться кожного сезону.

Застосуванню Престо на картоплі

Практичні поради по застосуванню на картоплі інсектитида Престо, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Захист томатів від посадки до врожаю

Мрієте про соковиті томати з власного городу? У цій статті розповідаємо як отримати мак- симальний врожай томатів, захистивши їх від хвороб, шкідників та бур'янів.

Захищаємо картоплю системно – отримуємо щедрий врожай!

Мрієте про щедрий врожай картоплі, проте не знаєте як позбутися колорадського жука, попелиць, фітофторозу та ненависних бур'янів? У цій статті ми розповідаємо коли і чим обробляти, щоб ваші мрії здійснились.

Кабачок на бочок

Коли кабачки в 16 столітті потрапили до Європи, то досить тривалий період їх вирощували виключно в якості декоративних рослин, звертаючи увагу тільки на їх яскраві і великі квіти. І

Кислотність і склад ґрунту: як дізнатися і що з цим робити

З чого починається город? Звичайно ж з ґрунту. У цій статті ми говоримо про такі важливі характеристики як кислотність і склад ґрунту.

Мега врожайні сорти перцю

Основні переваги врожайних сортів перцю Мерцедес, Ратунда Жовтий, Колобок, перець-дерево Спрут

Моє підвіконня – моя зимова грядка

Мати свіжий та соковитий врожай взимку - реальність! Овочі, зелень, квіти можна вирощувати прямо на підвіконні.

Навіщо потрібен прилипач

У цій статті розповідаємо що таке прилипач, навіщо його вико- ристовувати, як з його допомогою домогтися максимальної ефек- тивності при використанні засобів захисту та добрив.

Насіння: Сортове чи Гібридне?

Яке насіння обрати: Сортове чи Гібридне? В чому різниця, які переваги та особливості, на що звернути увагу при виборі.

Новинка! Насіння картоплі

Незважаючи на те, що насіння картоплі є незвичним продуктом для українського ринку, ми хочемо та можемо вас переконати в зручності їх використання і розповісти

Новинки насіння моркви

Ось і прийшла пора задуматися про підзимовому посіві моркви і поговорити про всілякі варіантах вибору сортів. "Сіяти чи не сіяти?" - Запитаєте ви? Читайте нашу статтю і переконуйтеся самі!

Овочі в теплиці: важливі моменти, яких ви могли не знати

У цій статті ми розповідаємо для чого потрібні теплиці, які городні проблеми вони вирішують і в чому їх перевага перед вирощуванням у відкритому ґрунті. Кілька важ- ливих фактів, які має знати кожен городник.

Огляд незвичних видів томату

Незвичні сорти томатів - Батяня, Мулатка, Смарагдова Груша, Біла Вишня, Бонсай

Переваги вирощування озимої цибулі над весняною

У цій статті розповідаємо про переваги вирощування озимої ци- булі. З'ясовуємо в чому особ- ливість озимих сортів. На які мо- менти необхідно звернути увагу перед посадкою.

Протруйники для бульб картоплі

Найважливішим моментом підготовки картоплі до посадки є протруювання бульб і при посадці особливо ретельно слід ставитися до підбору правильного препарату.

Система захисту баштанних культур

Освіжаючий кавун, соковита диня, ароматний гарбуз ... все це можливо виростити власноруч. Ми подбали, щоб ні хвороби, ні шкідники не стали на заваді багатого врожаю. У цій статті говоримо про ефективну систему захисту баштанних культур.

Система захисту огірків

Огірок - одна з найдавніших і найпопулярніших овочевих куль- тур. Щоб збирати хрумкий врожай, огірочки варто берегти не лише від морозів, але й від бур’янів, шкідників та хвороб. У цій статті розповідаємо про дієві препарати.