Город

Фільтр категорії :

5 кращих сортів качанного салату

Салат – одна з найбільш ранніх і найневибагливіших зелених куль- тур, з якої можна почати весняну по- садку в теплиці або посіяти насіння на розсаду. У цій статті ми роз- повімо про топ-5 кращих сортів качанового салату для посадки.

6 найсмачніших сортів селери

Селера дуже корисна для здоров'я, саме тому вона часто стає сусідом інших пряних трав на ділянці. У цій статті розповідаємо про надзви- чайну користь селери та особ- ливості її різновидів.

Бастіон – міцний захист зернових від хвороб

У цій статті розповідаємо як за- хистити озимі зернові культури від таких хвороб, як сажка, іржа та гнилі. Поговоримо про ефектив- ність обробки протруйником для захисту вашого врожаю.

Важливість освітлення для розсади

Прийшов час підготувати розсаду для посадки на своїй ділянці або вирощування в теплиці. У цій статті ми розповімо, як подбати про важливу умову вирощування роз- сади – хороше освітлення.

Вирощуємо суницю із насіння!

Як виростити ремонтантні безвусі сорти суниці з насіння? Розказуємо і показуємо на прикладі сортів Олександія, Регіна, Рюген, Барон Солемахер.

Все, що потрібно знати про захист капусти

Рання, середньостигла, пізня... процес вирощування капусти триває з весни і до пізньої осені. Головним секретом вдалого врожаю є кропітка праця та надійний захист від хвороб та шкідників. В цій статті розпо- відаємо про 9 препаратів, які вам знадобляться кожного сезону.

Застосуванню Престо на картоплі

Практичні поради по застосуванню на картоплі інсектитида Престо, а також відугуки від досвідченого садівника (агронома)

Захист томатів від посадки до врожаю

Мрієте про соковиті томати з власного городу? У цій статті розповідаємо як отримати мак- симальний врожай томатів, захистивши їх від хвороб, шкідників та бур'янів.

Захищаємо картоплю системно – отримуємо щедрий врожай!

Мрієте про щедрий врожай картоплі, проте не знаєте як позбутися колорадського жука, попелиць, фітофторозу та ненависних бур'янів? У цій статті ми розповідаємо коли і чим обробляти, щоб ваші мрії здійснились.

Зимове зберігання овочів

У цій статті ми розповімо про те, як зберігати найпопулярніші овочі до наступного сезону так, щоб в них залишилися гарний зовнішній вигляд, хороші смакові якості та корисні властивості.

Кабачок на бочок

Коли кабачки в 16 столітті потрапили до Європи, то досить тривалий період їх вирощували виключно в якості декоративних рослин, звертаючи увагу тільки на їх яскраві і великі квіти. І

Кислотність і склад ґрунту: як дізнатися і що з цим робити

З чого починається город? Звичайно ж з ґрунту. У цій статті ми говоримо про такі важливі характеристики як кислотність і склад ґрунту.

Кращі сорти гіркого перцю

У цій статті ми розповімо про види, особливості вирощування та ко- рисні властивості гіркого перцю. Розповімо про кращих сортах для посадки від SeedEra.

Мега врожайні сорти перцю

Основні переваги врожайних сортів перцю Мерцедес, Ратунда Жовтий, Колобок, перець-дерево Спрут

Моє підвіконня – моя зимова грядка

Мати свіжий та соковитий врожай взимку - реальність! Овочі, зелень, квіти можна вирощувати прямо на підвіконні.

Навіщо потрібен прилипач

У цій статті розповідаємо що таке прилипач, навіщо його вико- ристовувати, як з його допомогою домогтися максимальної ефек- тивності при використанні засобів захисту та добрив.

Найкращі ранні сорти полуниці

Зараз саме час для посадки по- луниці. У цій статті ми розповімо про вирощування кращих ранніх сортів. А також поділимося сек- ретами вирощування розсади ре- монтантної полуниці Ірішка.

Насіння: Сортове чи Гібридне?

Яке насіння обрати: Сортове чи Гібридне? В чому різниця, які переваги та особливості, на що звернути увагу при виборі.

Новинка! Насіння картоплі

Незважаючи на те, що насіння картоплі є незвичним продуктом для українського ринку, ми хочемо та можемо вас переконати в зручності їх використання і розповісти

Новинки насіння моркви

Ось і прийшла пора задуматися про підзимовому посіві моркви і поговорити про всілякі варіантах вибору сортів. "Сіяти чи не сіяти?" - Запитаєте ви? Читайте нашу статтю і переконуйтеся самі!

Овочі в теплиці: важливі моменти, яких ви могли не знати

У цій статті ми розповідаємо для чого потрібні теплиці, які городні проблеми вони вирішують і в чому їх перевага перед вирощуванням у відкритому ґрунті. Кілька важ- ливих фактів, які має знати кожен городник.

Огляд незвичних видів томату

Незвичні сорти томатів - Батяня, Мулатка, Смарагдова Груша, Біла Вишня, Бонсай

Переваги вирощування озимої цибулі над весняною

У цій статті розповідаємо про переваги вирощування озимої ци- булі. З'ясовуємо в чому особ- ливість озимих сортів. На які мо- менти необхідно звернути увагу перед посадкою.

План робіт на городі на листопад

Навіть пізньої осені є важливі роботи, які можна провести на своїй ділянці. У цій статті ми роз- повідаємо про підготовку грунту до наступного посадкового сезону і про те, які культури можна посіяти під зиму.

Подбайте про здоров’я з набором насіння лікарських трав «Імунітет»

У цій статті ми розповідаємо про те, які лікарські трави входять в набір «Імунітет», і про їхню користь. Ділимося технологією посадки рослин і терміни збору врожаю.

Протруйники для бульб картоплі

Найважливішим моментом підготовки картоплі до посадки є протруювання бульб і при посадці особливо ретельно слід ставитися до підбору правильного препарату.

Ранньостиглі сорти солодкого перцю

Чим ближче кінець зими, тим більше приводів задуматися про вирощування ранніх овочів. У цій статті ми розповімо про посадку ранньостиглих сортів солодкого перцю. Представимо кращі сорти від SeedEra.

Ранньостиглі сорти томатів

Зима – не час паузи для справжніх городників! Прийшла пора вибрати ранні сорти овочів для посадки. У цій статті ми розповімо про особливості ранніх сортів томатів і про їх посадку.

Секрети вирощування картоплі з насіння

Картопля любимо усіма і підходить всім. Саме тому його вирощують багато городники. У цій статті ми розповімо, як оновити посадковий матеріал для картоплі, а також як отримати хороший, стійкий до хво- роб і шкідників урожай.

Система захисту баштанних культур

Освіжаючий кавун, соковита диня, ароматний гарбуз ... все це можливо виростити власноруч. Ми подбали, щоб ні хвороби, ні шкідники не стали на заваді багатого врожаю. У цій статті говоримо про ефективну систему захисту баштанних культур.

Система захисту огірків

Огірок - одна з найдавніших і найпопулярніших овочевих куль- тур. Щоб збирати хрумкий врожай, огірочки варто берегти не лише від морозів, але й від бур’янів, шкідників та хвороб. У цій статті розповідаємо про дієві препарати.

Скільки коштує захист 1 сотки баштанних культур

Вирощувати власноруч соковиті дині, цукрові кавуни, запашні гарбузи - це солодка мрія багатьох городників. Відкрита ділянка, спекотне літо та надійний захист від шкідників і хвороб - Ваш перевірений фундамент для реалізації задуму. У цій статті вираховуємо вартість захисту 1 сотки баштанних.

Скільки коштує захист 1 сотки капусти

Любите капусту? Свіженьку, хрустку, корисну та смачну, а головне власну та здорову. У цій статті ми вираховуємо вартість захисту дорогоцінних капустяних кущів на кожному етапі росту та розвитку культури.

Скільки коштує захист 1 сотки картоплі

Картопля - це неймовірно популярна культура, її не буває забагато. А яка картопля най- смачніша? Звісно власна! У цій статті підраховуємо вартість захисту 1 сотки смачної картоплі.

Скільки коштує захист 1 сотки огірків

Огірок – це вологолюбна та теплолюбна рослина, при нестачі світла він може зупинитися в рості. Але не тільки погодні умови становлять загрозу врожаю. У цій статті вираховуємо скільки коштує захист від хвороб, бур’янів та шкідників.

Скільки коштує захист 1 сотки томатів

Існує багато сортів томатів, вони різні за формою, вагою та смаковими якостями. І всі вони потребують уваги. У цій статті вираховуємо скільки коштує захист 1 сотки томатів.

Скільки коштує захист 1 сотки ягідних кущів

Щоб зібрати рясний врожай з ягідних кущів, треба не так багато: ваша турбота, увага та правильно підібрані засоби захисту від хвороб та шкідників. Не відмовляйте собі в задоволенні поласувати домашньою малиною, ожиною, смородиною, порічкою. У цій статті вираховуємо вартість захисту 1 сотки ягідних кущів.

Створіть свій фітокуточок із лікарських трав!

У цій статті ми розповімо про насіння серії Лікарські. Де і як по- садити свій міні-город із лікарських трав, а також як створити цілий набір для домашньої фітотерапії.

Томати? Томати з серії Profi! Огляд нового відео

А ви знали, що томат з французької – це яблуко кохання? Дивіться наше нове відео і дізнаєтесь багато корисного про томати серії Profi: Президент F1, Толстой F1, Багіра F1, Біг Біф F1, Бобкат F1.

Томатні новини

Хочемо звернути вашу увагу на наші томатні новинки - тільки якісні й перевірені насіння, якими залишаться задоволені абсолютно всі! Обирайте сорти на свій смак і колір!

ТОП-3 сорти баклажанів для посадки

Баклажан давно став одним з важливих продуктів в раціоні та є на столі практично у кажної гос- подині. У цій статті ми розповімо про корисні властивості і про особливості вирощування найкра- щих сортів баклажанів.

Топові сорти озимої цибулі

Весняна і озима цибуля, в чому ж різниця? Які сорти озимої цибулі найпопулярніші і чому? Як не по- милитися у виборі сорту і гібриду. На всі питання відповідаємо в цій статті.

Чому важливе світло при вирощуванні розсади

Лютий - це безумовно розсадний місяць для кожного городника. І ми підготували корисну статтю про важливість світла для розсади. Ви знайдете відповіді на головні питання і освіжите свої наявні знання.

Чому голландська цибуля-сіянка не може коштувати дешево?

З настанням сезону кожен городник відправляється на пошуки якісної цибулі-сіянки. Хтось із року в рік купує в перевірених торгових точках, а хтось любить експериментувати. Як зрозуміти, що цибуля дійсно якісна і чому голландська цибуля ніколи не коштує дешево, читайте в цій статті.

Що таке термін очікування до збору врожаю?

У цій статті розповідаємо що таке термін очікування до збору вро- жаю. З'ясовуємо в чому різниця між контактним та системним пес- тицидом. І чому необхідно дотри- муватись рекомендацій, вказаних виробником на упаковці засобів захисту рослин.

Як захистити ягідні кущі від хвороб та шкідників

Малина, смородина, ожина, аґрус - неймовірно смачні та корисні ягоди. А щоб мати чим поласувати, треба заздалегідь потурбуватися про захист ягідних кущів від хвороб та шкідників. Як і чим читайте у цій статті.

Як облаштувати город на своєму підвіконні?

У цій статті ми розповімо, як вирощувати кімнатні овочі та зе- лень. Вибір місця і особливості посадки, збір врожаю - дізнайтеся, як посадити міні-город на своєму підвіконні або балконі.

Як обрати сорт огірка

Огірки - дивовижна рослинна культура, яка не залишає байдужими навіть найбільш вибагливих власників дачних ділянок. Скажемо більше: навіть ті, хто використовує свої дачі

Як перевірити торішнє насіння на схожість

Залишилися запаси насіння з минулого року? Сумніваєтеся сіяти чи ні? У цій статті ми розповімо як перевірити насіннєвий матеріал в домашніх умовах.

Як посадити озимий часник?

У цій статті ми розповімо коли і як правильно посадити озимий час- ник, щоб йому були не страшні холоди. А також поділимося по- радою, як доглядати за зеленню часнику з настанням весни.

Як правильно посіяти насіння огірків?

Щоб отримати чудовий урожай соковитих і гарних огірків, потрібно врахувати всі особливості цієї культури ще на етапі посіву. У цій статті ми розповімо про головні кроки посіву насіння і пересадці розсади огірків у відкритий грунт або теплицю.