Скільки коштує захист 1 сотки баштанних культур

Зараз, коли навіть у найпівнічнішій точці України влітку нетипово спекотно, вирощування баштанних культур стало можливим у будь-якому кутку країни. Різноманітність сортів, форм та кольорів причарує будь-якого городника. Адже мати власноруч вирощені гарбузи, дині, кавуни – це неабияка приємність. Надійна система захисту від ТМ Сімейний Сад допоможе звести до мінімуму втрати врожаю.

5 необхідних препаратів  для захисту баштанних протягом всього періоду вегетації:

  • Гербіцид Напалм Форте (суцільної дії, проти усіх видів бур’янів; до посадки) АБО Гербіцид Харума (селективний, післясходовий)
  • Акарицид Міральд (від усіх видів кліщів)
  • Інсектицид Турбо Престо (від тютюнового трипсу, баштанної попелиці, динної мухи)
  • Фунгіцид Старк (від фузаріозного в’янення, борошнистої роси, бактеріальної плямистості, антракнозу)
  • Прилипач Мачо (підсилює дію препарату)

Детально про кожен препарат (норми застосування, строки внесення, рекомендації по системі захисту) читайте тут.

Скільки ж коштує захист баштанних культур на 1 сотку?

Для зручності беремо ціни роздрібного інтернет-магазину (у нашому випадку це магазини-партнери «Пан Фермер» та «ТРИ-Агро»). Зауважте, що деякі препарати розраховані більше, ніж на 1 сотку, тому враховуємо не повну ціну, а її відповідну частину:

Препарат

Об’єм упаковки, мл Ціна, грн На скільки соток 1 упаковка Ціна витрат на 1 обробку 1 сотку, грн Кількість обробок за сезон

Ціна витрат всіх обробок 1 сотки, грн

Харума

100 71,10 10 7,11 1

7,11

Міральд

10 15,81 1 15,81 1

15,81

Турбо Престо

3 10,80 2 5,40 1

5,40

Старк

6 22,50 1 22,50 1

22,50

Мачо

5 3,81 2 1,91 1

1,91

Загалом:

52,73

*рекомендуємо використовувати прилипач Мачо разом з фунгіцидом Старк

Отже, захист баштанних культур на 1 сотку коштує лише 53 гривні. У розпал сезону на ринку 1 кавун середнього розміру коштуватиме мінімум 35 грн. А скільки соковитих та солодких кавунів ви зможете зібрати лише з 1 куща на власному городі? Більше 5 шт! А скільки кущів на 1 сотці городньої ділянки – більше 35 кущів! Перевага завжди за вирощеним власноруч. Це корисні культури, в якості яких ви впевнені.

Вирощуйте своє, щоб жити краще та смачніше.

Більш розширену інформацію про хвороби та шкідників, які спіткають баштанні, та порятунок від них , дивіться на нашому YouTube каналі у цьому відео.
А придбати повну систему захисту чи будь-який препарат окремо легко та зручно в роздрібних торгових точках та інтернет-магазинах наших партнерів, а якщо оптом, – у наших менеджерів.