Томатні новини

Хочемо звернути вашу увагу на новинки насіння томатів – тільки якісні й перевірені насіння, яким залишаться задоволені абсолютно все! Вибирайте сорти на свій смак і колір!

До сортів червоного кольору відноситься середньостиглий сорт помідорів салатного призначення Шапка Мономаха. У цього сорту дуже великі, красиві, слаборебристі червоні плоди, що відрізняються вишуканим смаком.

Низькорослий томат Лінда (балконний) має підвищену тіньовитривалість, він досить компактний і не витягується. Кущ виросте з дуже великою кількістю плодів ніжно-рожевого кольору, приємних на смак.

Північна королева – це ультраранній кущовий сорт. Вегетаційний період від сходів до збору врожаю у нього складає всього 80-90 днів. Плоди Північної королеви округлі, червоні, щільні і солодкі. Рослина невибаглива, пластична, стійка до фітофторозу і несприятливих умов.

Король Гігант – середньостиглий колекційний сорт з плодами-гігантами. Кущ у нього потужний, а плоди округлої форми, вишневого кольору, дуже великі і м’ясисті. М’якоть плодів – масляниста і смачна.

Також в новинках з’явилося два сорти зі схожими назвами, але їх ніяк не можна сплутати:

Банзай  середньоранній і середньорослий сорт, рекомендований для плівкових теплиць і відкритого грунту. Формують в 2-3 стебла. Плоди Банзая плоско-округлої форми, ніжні, дуже смачні і запашні. Сорт стійкий до збудників вірусу тютюнової мозаїки, кладоспоріозу, фузаріозу, але при цьому вимогливий до вологості грунту і тому потребує регулярних поливів. Банзай прекрасно підходить для приготування салатів.

А от Бансай (різниця всього лише в одній літері!) – це унікальний, скоростиглий сорт томата для вирощування в кімнатних умовах. Рослина формує надзвичайно декоративний, компактний кущ з темно-зеленим листям картопляного типу та всипаний численними мініатюрними плодами яскраво-червоного кольору. Плоди у Бансая щільні і дуже солодкі. Рослина досить невибаглива, стійка до стресів і низької освітленості. Сорт призначений для вирощування в кімнатних умовах, на балконах, лоджіях, а також у зимових садах.

Сорт помідорів з величним назвою Кардинал рекомендується для вирощування у весняно-літньому обороті. Плоди зазвичай мають серцеподібну середньоребристу форму, забарвлення зрілого плоду – матове рожеве, з малиновим відтінком. Цінність сорту – в компактності куща, крупно плідності та високій товарності.

Фатима – прекрасний великоплідний десертний ранньостиглий сорт. Плоди в нього великі, ніжно-рожевого кольору, серцеподібної форми, солодкі, м’ясисті, соковиті і, що найважливіше, не розтріскуються. Цінність сорту полягає у високих товарних якостях плодів, довгому періоді плодоношення (до вересня) і стійкістю до фітофторозу.

Сорт з романтичною назвою Рання любов холодостійкий і рясно плодоносить. Плоди рослини плоскі, щільні, малинового кольору. Сорт вдало поєднує в собі солодкість, скоростиглість, врожайність, невибагливість і стійкість до хвороб.

Виявляється, хурма – це ще і помідор! У новинках – високопродуктивний сорт томата Хурма для теплиць і відкритого грунту. Це дуже оригінальний сорт, оскільки плоди за формою і кольором справді дуже нагадують хурму: м’ясисті, солодкі, надзвичайно приємної консистенції, при дозріванні вони набувають золотисто-помаранчевий відтінок. Томат Хурма має підвищений вміст каротину і низький вміст органічних кислот. Це сорт універсального використання.

Сорт Лимон-ліана формує потужний кущ висотою до 2 м. На кожному його стеблі утворюється по 4-5 кистей з 20-25 плодами-лимончиками вагою 80-120 г. Цей сорт цінується за високі смакові якості, товарність плодів, за посухостійкість і здатність добре і довго зберігатися.

Ну і нарешті, сорт Цар-дзвін – на рідкість красива, дуже мальовнича рослина висотою до 1,2 м з темно-червоними плодами витягнуто-серцеподібної форми і вагою 500-800 г. Смак його плодів неповторний, ідеально збалансований за вмістом цукрів та органічних кислот, а м’якоть дуже ніжна, соковита і прекрасно підходить для салатів і приготування свіжих соків. До того ж, цей сорт відносно стійкий до грибкових хвороб.

Сортів багато! Вибір за Вами!