Захищаємо картоплю системно – отримуємо щедрий врожай!

В першу чергу слід звільнити ґрунт від рослинності, яка заважає безпосередньо при посадці та проростанні бульб.  За 2 тижні до висіву рекомендуємо обробити бур’яни гербіцидом суцільної дії Напалм Форте. Він повністю знищить наземну і підземну частину навіть самих злісних бур’янів. Одразу після висадки в ґрунт, необхідно виключити конкуренцію зі сторони нових бур’янів. Надійний захисний гербіцидний екран проти тонконіга, щириці, зірочника створює Дабл Трай.

Для пригнічення бур’янів, що з’являються разом зі сходами картоплі, застосовують Харуму. Гербіцид швидко проникає до точки росту пагонів буряна і порушує весь його ріст.

Важливим етапом є якісна підготовка бульб до висадки – протруювання Тираною насамперед захищає від дротяників та личинок хруща, які завдали величезної шкоди господарям останні 2 роки, та від хвороб, що є в ґрунті.

Разом з появою сходів картоплі, їх атакують шкідники. Рішення – Турбо Престо. Новітній інсектицид проти колорадського жука, картопляної совки, попелиць… Загалом Турбо Престо контролює більше 100 видів шкідників. Завдяки двом діючим речовинам препарат має одночасно «нокаутуючу» дію (масова загибель шкідників починається через 15 хвилин) та пролонгований ефект – період захисної дії триває до 5-ти тижнів. А масляна дисперсія (препаративна форма) забезпечує міцне утримання препарату на обробленій поверхні.

У період цвітіння слід застосувати безпечний для бджіл інсектицид Синерид. Контролює дорослих особин колорадського жука, попелиць та трипсів та ефективний при високих температурах (+25оС).

Результатом додавання прилипачу Мачо до будь-якого препарату при обробітку є забезпечення кращого прилипання пестициду та підвищення ефективності діючої речовини.

Захист від фітофторозу, фомозу та альтернаріозу забезпечують фунгіциди Джип, Ремонталь та Старк. Джип захищає листя, стебла, плоди, і навіть бульби при зберіганні.  Ремонталь підсилює захист за рахунок проникнення навіть до необроблених частин рослини. Варто застосовувати профілактично, коли погодні умови сприяють розвитку хвороб. Старк незамінний в період цвітіння та росту бульб, адже має короткий термін очікування до збору врожаю і зупиняє поширення інфекції на ділянці.

Рекомендовані норми та строки внесення дивіться у нашому буклеті “Захист культур саду та городу”.
Більш розширену інформацію про хвороби та шкідників, які спіткають картоплю, та порятунок від них , дивіться на нашому YouTube каналі у цьому відео.
Наші засоби захисту рослин легко і зручно придбати в роздріб в торгових точках, онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів, а оптом – у наших регіональних менеджерів.