Овочі в теплиці: важливі моменти, яких ви могли не знати

У наш час все більше і більше людей приходять до того, що овочі, вирощені власноруч кращі за покупні. Традиційно під город відводили ділянку землі при будинку. Землю щорічно перекопували, щоб висадити овочі довгими акуратними рядами, не забуваючи залишити проходи між ними. А в теплиці зазвичай вирощували овочі, які у відкритому ґрунті ростуть погано, а в деяких районах країни і зовсім не можуть рости.

Зараз ситуація дещо змінилася. Багато хто практикує вирощування в теплицях і холодостійких культур, адже там вони дозрівають набагато раніше, ніж на відкритому повітрі, радуючи городника раннім врожаєм.

Ще однією важливою причиною використання теплиць є можливість сіяти і збирати врожай культур незважаючи на мінливості погоди. А погодьтеся, останні кілька років клімат став непередбачуваний.

Також не забуваємо, що існують декоративні рослини, яким для успішного росту і розвитку потрібні або невисока, або навпаки, досить висока температура повітря. І теплиця допомагає вирішити цю проблему.

На сьогоднішній день в теплиці можна вирощувати не тільки томати, а й баклажани, перці, огірки, зимовий салат-латук, бамію та багато інших культур. Важливо завжди перед посівом перевіряти чи підходить дане насіння для тепличного зростання. Для таких сортів на звороті упаковки вказується можливість вирощування в закритому ґрунті, наприклад Огірок Теща F1, Огірок Кузнєчік F1.

У теплиці можна також вирощувати і розсаду овочів для відкритого ґрунту. Для цього насіння сіють в спеціальну тепличку, згодом пікірують в горщики і підрощують в теплиці. Адже ми знаємо, що овочі, вирощені через розсаду, випереджають овочі, посіяні безпосередньо в ґрунт, на кілька тижнів.

Корисно знати! Вільне місце між томатами і огірками на початку сезону можна зайняти швидкозростаючими культурами, наприклад морквою.

Пам’ятайте, що смачні і ароматні овочі починаються з якісного насіння. Насіння ТМ SeedEra легко і зручно придбати в роздріб в торгових точках, онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів, а оптом – у наших регіональних менеджерів.