Навіщо потрібен прилипач

Кожен городник, проводячи обробки рослин засобами захисту, сподівається на їх максимальну ефективність. І чим більша площа ділянки, тим більше часу займають обробки. Нерідко господар намагається заощадити свої сили, щоб уникнути повторних обробок, використовуючи збільшені дози пестицидів або добрив.

Проте слід пам’ятати, що через перевищення концентрації добрив при обробках можуть з’явитися опіки на листках. Рішенням є застосування прилипачів – це дозволяє підгодовувати рослини рекомендованими нормами витрат препаратів при підвищенні їх ефективності.

Прилипач – це допоміжна поверхнево-активна речовина, яка використовується разом з засобами захисту рослин або добривами. На поверхні листя утворюється однорідна плівка, яка утримує препарати (акарициди, гербіциди, інсектициди, фунгіциди, добрива) на рослині і сприяє їх максимальному поглинанню.

Переваги використання прилипачу Мачо у бакових сумішах:

 • Знижує стреси рослин після обробки пестицидами.
 • Забезпечує м’яке утримання робочого розчину на поверхні ґрунту та запобігає промиванню гербіциду у зону розташування насіння культури (при додаванні до ґрунтових гербіцидів).
 • Стабілізує ефективність препаратів (інсектициди, фунгіциди) при критичних температурах (від +5 до +30 °С) та під час обробок за годину до дощу.
 • Ідеально працює з біопрепаратами, стаючи середовищем для розвитку корисних бактерій та подовжуючи дію препарату на листі рослин на кілька тижнів.
 • Сприяє формуванню сильної кореневої системи при крапельному поливі разом з добривами.
 • Гарантує прилипання робочого розчину та покращує контакт із основним препаратом (ЗЗР) на воскових та опушених поверхнях (багато культур мають восковий чи опушений кутикулярний шар, який при обробці може відштовхувати робочий розчин або сприяти скачуванню крапель).

 
Прилипач Мачо можна використовувати як у бакових сумішах, так і окремо.

Переваги окремого використання прилипачу Мачо:

 • Нейтралізує негативний вплив на рослини кислотних дощів та лужної води (при поливі).
 • Створює корисний мікроклімат на поверхні листка та плоду, попереджуючи випаровування вологи при спекотних днях.
 • Захищає ягоду від сонячних опіків та розтріскуння (черешня, виноград та ін.) під час затяжних дощів.
 • Підвищує стійкість рослин до кореневих гнилей, бактеріальних та грибкових захворювань, посухи, приморозків, стресів.
 • Не дозволяє рослинам пересохнути при висадці розсади під плівку, та зберігає тургор листків, прискорюючи приживання рослин.

Як використовувати:

Культура Спектр
Плодові, ягідні, овочеві культури Окремі обробки та у бакових сумішах з гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами, біопрепаратами та добривами (в тому числі крапельний полив)
Польові культури (зернові, зернобобові, ріпак, буряки, тощо) У бакових сумішах з гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами

Норми витрати: інсектициди, фунгіциди – 5 мл на 8-10 л води на 2 сотки

Період застосування: від посіву до збирання плодів

Щоб городня робота була в задоволення, рекомендуємо користуватись усіма благами сьогодення та економити власний час, сили та гроші.
Придбати прилипач Мачо в роздріб легко та зручно  в торгових точках, онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів, а оптом – у наших регіональних менеджерів.