Насіння: Сортове чи Гібридне?

Сортове насіння – це насіння, отримане в результаті великої селекційної роботи. Селекціонери роками відбирають культури з найкращими властивостями. Якщо від сортової рослини взяти насіння, то отримаємо насіння саме того ж сорту, з усіма його перевагами й недоліками.

Переваги придбання сортів:
-приваблива ціна;
-величезне розмаїття на будь-який смак;
-можна збирати своє насіння, яке повністю повторить усі властивості материнської рослини.

Особливістю сортового насіння є велика варіабельність врожайності і смакових якостей, в залежності від умов вирощування. Добре підійде для тих, хто любить експериментувати. Вимагає дотримання певних умов вирощування для конкретного сорту.

ТМ  Seedera пропонує великий асортимент сортового насіння, зібраний у 6 серій: овочі, квіти, прянощі, лікарські, мікрозелень та набори овочів і квітів. Дизайн пакетів кожної серії відрізняється кольором. Ми тестуємо кожну партію насіння на схожість.

Гібридне насіння (F1) – це насіння, отримане схрещуванням спеціально відібраних батьківських рослин. У результаті отримують гібрид, який взяв від тата-мами – найкращі властивості (самостійне опилення, скоростиглість, товарність, підвищену врожайність, стійкість до різних хвороб). Гібриди більш стійкі до хвороб, у порівнянні з сортами. Менше залежать від погоди і навіть запилення. Є гібриди, які плодоносять взагалі без запилення (партенокарпічні гібриди), наприклад Огірок Аванс . Виведення нового гібриду вимагає багато часу та кропіткої роботи кваліфікованих працівників.  Їх виробляють тільки високопрофесійні компанії. Якщо у вас невеликий город або маленьке фермерське господарство, то гібриди F1 – саме для вас.

Нова лінійка Profi насіння ТМ  Seedera налічує 36 сортів та гібридів найпопулярніших культур: огірки, томати, капуста, буряк, морква, кукурудза, баклажан, диня, кабачок, кавун. Це насіння найвищої якості від провідних мультинаціональних компаній. Більшість гібридів даної лінійки ранньостиглі.

Спеціально для лінійки Profi було розроблено новий вид упаковки з «віконечком». Таким чином добре видно посадковий матеріал.
Насіння вже оброблене фунгіцидами, підготовлене для посадки. Дає надзвичайно високу схожість 97-100%. Плоди дозрівають однакові, вирівняні, мають чудові смакові якості.

Щоб ви не обрали – сортове чи гібридне – придбати насіння зручно та легко у наших роздрібних магазинах  або оптом у регіональних представників .