Ампельна петунія: як вирощувати

Петунії – найпопулярніші мешканки квітників, клумб, бордюрів, балконів і вікон. Вони дарують яскраві запашні каскади квіток всіх відтінків веселки з початку літа до морозів. Це багаторічні рослини, що вирощується як однорічні.

Існує безліч видів петунії, але найпопулярнішим є петунія ампельна. Це дивовижна рослина може цвісти протягом декількох місяців.

Вкрай важливо купувати якісне насіння. ТМ SeedEra вже багато років співпрацює з перевіреною чеською компанією-селекціонером Cerny. В нашій колекції петунії представлені 48 гібридами.
Висівати насіння петунії оптимально в лютому-березні. Дрібноквіткові сорти після посіву зацвітуть через 2,5 місяці, а великоквіткові – через 3 місяці. Ґрунт для посіву повинен бути рихлим і поживним, добре зволоженим. Щоб надлишки води не накопичувалися в ґрунті, ємність для розсади повинна мати отвори в днищі. Не варто нехтувати штучним дренажем, його товщина повинна становити близько 2 см. Акуратно розсипаємо насіння по поверхні, накриваємо поліетиленовою плівкою. Щоб насіння проросло, температура в приміщенні повинна бути близько 22-24 градусів. Не забувайте один раз на день плівку відкривати на кілька хвилин для надходження кисню. Перші сходи з’являться вже через тиждень. Їх необхідно обприскувати щодня. А коли насіння проросло, температуру слід зменшити.
Зазвичай сіянці розміщують в горщики як тільки з’явилися перші листочки.
Прищипування розсади необхідно здійснювати після появи 4-5 листочків.

У цьому сезоні серед новинок ТМ SeedEra красується Петунія ампельна Лавина Червона F1. Це популярний швидко зростаючий ампельний однорічник. Має дрібні воронкоподібні квіти, діаметр яких коливається від 7 до 9 см. Квіти цього виду мають яскраво-червоне забарвлення. Ростуть у вигляді куща. Для цього гібрида петунії характерні тривалість і пишність цвітіння, стійкість до негоди. Ідеальна прикраса для балконів, підвісних кошиків і кашпо.

Придбати улюблене насіння петуній в роздріб можна в наших магазинах, а оптом – у наших торгових представників.