Спасіння овочів від шкідників

Для того щоб пропіклуватися про кількість і якість овочів і фруктів з майбутнього врожаю, потрібно, в першу чергу, забезпечити рослинам здорове існування позбавити їх від комах-мучителів. А щоб це позбавлення було успішним – розробіть правильну стратегію за допомогою наших препаратів.

На сьогоднішній день на ринку існує величезний вибір інсектицидів. Відрізняються вони один від одного складом: діючими речовинами та їх концентрацією. Від діючої речовини залежить:

1. кількість культур, плоди яких залишаться цілими після використання інсектициду

2. перелік шкідників, проти яких спрямований препарат

Якщо оформити ці два пункти в практичні рекомендації та слідувати їм, то результат не змусить довго чекати.

Почнемо із порятунку овочів на городі – картоплі, капусти, томатів, баклажанів … У боротьбі з колорадським жуком та його личинками добре допомагають препарати на основі імідаклоприду (і в порошку, і в рідині), наприклад, Бомбардир або Бомбардир Аква. Потрібно всього лише полити робочим розчином корінь, дотримуючись інструкції на упаковці. Інсектицид швидко потрапляє всередину, оперативно переміщається по рослині від кореня до листя, знищує шкідників на наступний же день і захищає протягом 21-25 днів.

До того ж імідаклоприд охороняє овочі і від інших комах – совок, молей, хрестоцвітих блішок, капустяних мух, попелиці.

Бомбардиром Аква добре обприскувати город – цей спосіб захищає рослини від паразитів, які кочують з інших ділянок. Для південних районів дія цього препарату дуже актуально – він без проблем застосовується навіть у жарку погоду.

У теплицях важливо ліквідувати наявність тепличних білокрилок, трипсів і особливо попелиці.
(У тепличних умовах попелиця розмножується цілий рік, при цьому одна самка може відкласти за один раз сотню личинок). Проти них теж добре працює імідаклоприд, але препарати з діючою речовиною альфаціперметрін (наприклад, Альфа-Супер) теж дуже ефективні. Препарат стійкий до змивання дощем і діє миттєво – шкідники гинуть максимум через 1,5-2 години після обробки. Єдиний мінус – захисний період триває лише два тижні.

Якщо комах надто багато, і їх потрібно ліквідувати швидко і якісно, ​​потрібно зробити суміш циперметрину (Альфа-Супер) і імідаклоприду (Бомбардир або Бомбардир Аква). Такий баковий розчин гарантує комплексний і надійний захист.

До речі, така суміш відмінно бореться з бронзовкою волохатою, яка поширена і на овочах відкритого ґрунту, і на квітах, і на плодах.

У саду на плодових деревах нам необхідно знищити плодожерок, моль, злато гузок  та листокруток (на виноградниках). Тут знову допоможуть імідаклоприд, альфа-циперметрин, тільки до них додаються препарати з двокомпонентною речовиною хлорпірифос + циперметрин (наприклад, Твікс). Твікс відкриває доступ до комах, які збираються під густим покровом листка. Дуже важливо, що цей препарат діє при різних показниках температури, тому її несподівані літні скачки анітрохи не применшують його ефективності.

На довершення всього потрібно подбати про троянди і цибулинні, які комахи дуже полюбляють. Звільнити Ваші пахучі клумби від щитівки і кліща допоможе знову-таки ТвіксЦей інсектицид виконує дійсно складну роботу: кліщі живуть з нижньої сторони листка, і їх дуже важко виявити.

Слідуючи цим інструкціям, можна навіть не сумніватися в тому, що Ваша ділянка буде в безпеці.
Ви заслуговуєте на доглянутий і здоровий сад! Успіхів!