Система захисту плодового саду

Затишний садок з розкішними квітучими деревами – це мрія чи не кожного господаря. А вирощений власноруч – потребує чимало часу, адже крона дерева зростає не так швидко, як нам хотілось би. І буде дуже прикро, якщо якась хвороба чи шкідник завадить здійсненню мрії. Тому завчасно подбати про захист – обов’язок кожного садівника.

Щоб зберегти красу та здоров’я дерев, необхідно підходити комплексно. Ми пропонуємо свою ефективну систему захисту плодового саду від хвороб та шкідників протягом усього періоду вегетації.

Рекомендуємо розпочати захист з видалення бур’янів, адже на них живе та розмножується достатня кількість шкідників, які в свою чергу шкодять деревам. Найкращий помічник у цьому Напалм Форте. Це гербіцид суцільної дії для боротьби з усіма видами бур’янів, в тому числі злісними, такими, як пирій повзучий, осот рожевий, берізка польова, осоки, рогоза.

Важливо!!! Перед обробкою необхідно накрити нижню частину стовбурів дерев, щоб уникнути випадкового потрапляння робочого розчину. 

Важливим кроком є захист від кліщів. Акарицид Міральд повністю знищує усі рухомі стадії розвитку кліща (личинки, німфи, імаго). Ефективний проти павутинного, садового, червоного та білого садового кліщів.

В період від початку брункування до цвітіння слід застосувати інсектицид довготривалого захисту Турбо Престо. Він захистить дерева від плодожерки, щитівки та листовійки. Плодожерка частіше вражає яблуні, але може мешкати і на грушах, сливах, абрикосах, персиках. Через неї плоди втрачають свій товарний вигляд і обсипаються недозрілими.

Каліфорнійська щитівка небезпечна тим, що висмоктує сік із стовбурів, гілок, листя і плодів. Кора на деревах розтріскується, пагони викривляються, опадає листя, на плодах утворюються червоні плями. Проте вчасна обробка Турбо Престо зарадить цим шкідникам. 

Врятувати дорогоцінний сад від оленки волохатої, садових довгоносиків, яблуневого пильщика, мінуючої молі допоможуть інсектициди.  Оленка волохата зимує в ґрунті на глибині 15-40 см і на початку цвітіння кульбаби, підбілу, барвінку починає вилазити з ґрунту. Заселення нею насаджень плодових культур починається з фази рожевого бутона і триває протягом усього періоду цвітіння. Рішенням є інсекто-акарицид Твікс та наша новинка цього сезону інсектицид Синерид. Твікс ефективний в широкому діапазоні температур від +5 до +25. А Синерид має контактну та кишкову дії, а головне – повністю безпечний для бджіл. Тому його можна застосовувати в період цвітіння.

Наша незамінна пара фунгіцидів Спліт та Скай зможуть попередити появу багатьох хвороб дерев. Скай захищає від появи борошнистої роси та є безпечним для бджіл. Спліт в свою чергу оберігає від альтернаріозу та плодової гнилі, має швидке проникнення в тканини рослини – вже  через 30 хвилин після обробки.

Парша – це справжня проблема для власників садів, адже плоди набувають неправильної форми й передчасно загнивають. Тому неможна зволікати, необхідно вчасно обробити дерева фунгіцидом Мобіль.

А додавання прилипачу Мачо до будь-якого препарату при обробці забезпечує краще прилипання пестициду, а отже зменшує стікання робочого розчину з поверхні листків та підвищує ефективність діючої речовини.

 

Рекомендовані норми та строки внесення дивіться у нашому буклеті “Захист культур саду та городу”.
Більш розширену інформацію про хвороби та шкідників, які спіткають плодові дерева, та порятунок від них , дивіться на нашому YouTube каналі у цьому відео.
Наші засоби захисту рослин легко і зручно придбати в роздріб в торгових точках, онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів, а оптом – у наших регіональних менеджерів.