Виробництво в Броварах

Перед тим як потрапити в магазини, вся продукція проходить кілька етапів – від створення до контролю якості.
Перший – це вибір надійного постачальника сировини. Компанія Сімейний Сад співпрацює з партнерами, посівний матеріал яких випробуваний роками і кліматичними умовами. Це перевірені часом постачальники насіння зі світовим ім’ям з Німеччини, Польщі, Італії, України, Чехії. На їхніх полях ми регулярно проводимо апробації сортових посівів і грунт-контроль насіння на сортову відповідність. Також виробники надають необхідну документацію, що підтверджує якість продукції.
Компанія Feldsaaten Freudenberger GmbH – наш постачальник газонних травосумішей – європейський лідер з виробництва газонної трави. Компанія щорічно реалізує більше 65 000 тон продукції. Весь насіннєвий матеріал поставляється у вигляді готових унікальних травосмесей безпосередньо з Німеччини. Він випробуваний роками, кліматичними умовами, підтверджений іншими необхідними документами Євросоюзу і України.
Другий етап- це апробація посівного матеріалу у власній лабораторії компанії.
Державна насіннєва інспекція та Державна фітосанітарна інспекція – останні контрольні перевірки.
Тільки після такого трирівневого контролю розпочинається виробництво продукції.
Фасовка насіння здійснюється на виробничому складі в м.Бровари. Весь процес розділений на два види: автоматизований і ручний. Так як деяке насіння вимагає більш дбайливої і скрупульозної уваги.
І тільки після всіх вище зазначених етапів продукція потрапляє на прилавки.
Таким чином, якість насіння відповідає міжнародним та українським стандартам.