Партнеру

Стати партнером компанії Сімейний Сад легко, швидко і, головне, — вигідно! Є кілька ключових причин, чому з нами варто співпрацювати:
1. Асортимент привабливий для бізнесу різних типів і масштабів: від невеликих спеціалізованих кіосків і магазинів до національних мереж гіпермаркетів і державних компаній з озеленення та благоустрою.
2. Постійний розвиток і вдосконалення — один з головних принципів нашої роботи. Ми миттєво реагуємо на нові тенденції ринку, тому завжди цікаві клієнтам.
3. Простота і швидкість логістики, які забезпечує потужна розгалужена мережа представництв по всій Україні.
«Мы открыты для партнеров и рассчитываем на взаимное доверие. Отдельная компания может сделать продукт и предложить его рынку. Но для того, чтобы наполнить продукт жизнью, необходима тесная взаимосвязь между всеми звеньями рынка — компанией-производителем, дистрибьютором, владельцем торговой точки, продавцом, потребителем и даже конкурентами. Именно поэтому важно понимать — мы создаем продукт для вас и вместе с вами. Вместе с потребителем мы создаем единое пространство комфорта, поддержки и постоянного развития».
Володимир Щеглов, директор компанії “Сімейний Сад”