Інсектицид МуравНЕТ

Контактний інсектицид для боротьби з мурахами.

Діюча речовина:
S-метопрен – 0,75 г/кг + перметрин – 2,5 г/кг + циперметрин – 2,5 г/кг + піперонілбутоксід – 7,5 г/кг

Препаративна форма:
гранульована принада (ГП)

Упаковка:
30 г (пакет)

Класифікація ВООЗ:
ІІ клас (токсичний)

Чому Муравнет в 4 рази сильніше, ніж інші засоби

У його складі чотири оптимально підібрані компоненти, які дають синергічний результат в захисті від усіх видів та стадій розвитку мурах.

Особливі характеристики продукту

Мурахи зникають

Інсектицид перметрин, що входить до складу препарату, діє, як шлунковий токсин з високою швидкістю прояви токсичного ефекту, а при безпосередньому контакті мурах з засобом, як контактна отрута, з ефектом швидкої паралізації нервової системи комах (ефект «нокдауну»). Знищує дорослих мурах, яйця і личинки.

Препарат захищає надовго

Другий інсектицид у складі препарату – циперметрин, окрім високої початкової активності на личинки та дорослих комах, довго зберігається на оброблених поверхнях (20-30 днів), бо є досить стійким до високих температур та ультрафіолетових променів. Окрім цього саме він добре пригнічує популяції попелиць, які є обов’язковим символом наявності мурах.

Препарат діє швидко

Третьою речовиною у складі є піпероніл бутоксид – синергіст інсектицидної дії синтетичних піретроїдів (піретринів). Додавання саме цього синергіста до піретринів збільшує швидкість настання паралічу у дорослих комах і личинок в 2-5 разів.

Речовина покращує проникнення піретроїдів через кутикулу (захисний покрив) мурахи, підсилює їх вплив на нервову систему комах, блокує захисні ферменти.

 Мурахи не з’являються

Ювенільний компонент препарату – S-метопрен – діє як регулятор росту незрілих мурах, пригнічує їх ріст та морфологічний розвиток на стадії яйця, личинки та лялечки, є антагоністом екдізону (гормону линьки), що відповідає за ріст і розвиток личинки.

 

Купити в магазині

Повний опис

Агротехнологія

А ви знали? Мурахи живуть на Землі вже понад 130 млн років

Незважаючи не те, що найбільше видове різноманіття притаманне виключно жукам – кожен п’ятий вид живих організмів на Землі є жуком (Земля – планета жуків!) – мурахи перевершили усіх тварин за своєю чисельністю. При розмірах від 0,075 см до 5,7 см, вони становлять 15-25% від біомаси усіх тварин у екосистемі! Уявіть, якщо біомаса усіх тварин (інші комахи, черви, молюски, птахи, ссавці тощо) – становить, наприклад, 1 тону (умовна цифра) на гектар лісу, то частка мурах складає 150-250 кг. І це притому, що маса однієї робочої мурахи у середньому складає всього-на-всього 0,01 грама! Полічіть, скільки цих комах припадає на гектар…

Мурахи сплять по 8 хвилин кожні 12 годин, а весь інший час – працюють… Вони облаштовують свої житла (мурашники) безпосередньо на грядках і серед кущів, сповільнюючи ріст та розвиток культурних рослин, харчуються бутонами і пелюстками квітів, солодкими ягодами і фруктами, овочами та коренеплодами, «пасуть» тлю на ягідних, трояндових кущах та плодових деревах, розносять насіння бур’янів і, безумовно, доставляють дискомфорт мешканцям будинків. Середній мурашник налічує близько 5 млн. особин, а зустрічаються і в кілька десятків мільйонів. Крім того, часом мурашники розростаються, і утворюють мурашині конгломерати.

Раз на рік одночасно у багатьох великих родинах мурах відбувається «весілля». Тоді ми згадуємо, що мурахи відносяться до перетинчастокрилих і звісно мають крила, хоч і не всі і не надовго. Спочатку тисячі самців з різних мурашників підіймаються у повітря, а незабаром їх наздоженуть важкі самиці. Наступного дня на газоні де злітали тисячі комах –тиша і спокій, і так буде цілий рік, поки під землею мурашник не підготує нових принців і принцес до наступного «балу».

Основна зброя мурах – це мурашина кислота, яку вони виділяють при виникненні небезпеки. Майте на увазі, що потривожена мураха може бризкати кислоту на досить великі відстані (до 30 сантиметрів). Кислота проникає в організм людини при укусах мурах. Укус одної мурашки не є небезпечним для людини. Він нагадує укол маленької голки. Але множинні укуси викликають досить неприємні і болючі відчуття і можуть завдати шкоду здоров’ю дітей, особливо якщо вони схильні до алергічних реакцій. Особливо небезпечно, якщо мурашина кислота потрапляє в очі дитині та на інші слизові оболонки людини.

Культура Спектр
Місця скупчення мурах Усі види мурах (чорна та блідонога садова, руда Мірміка, мала лісова, руда будинкова, червона мураха, мурахи – легіонери або бродячі мурахи)

Норми витрати: 30 г на 10 м2

Спосіб застосування: розсів гранул у місцях скупчення та на шляхах пересування мурах

Захисна дія – 3 тижні