Супер Добриво. Картопля, батат

Супер Добриво. Картопля, батат

 

АКТИВНЕ НАРОСТАННЯ БАДИЛЛЯ

ЗАКЛАДКА БІЛЬШОЇ КІЛЬКОСТІ БУЛЬБ ТА ГАРНИЙ НАБІР ЇХ МАСИ

МАКСИМАЛЬНИЙ ВМІСТ КРОХМАЛЮ, ЗДОРОВІ БУЛЬБИ, ЗБЕРІГАЮТЬСЯ ДОВГО

Компонентний склад: азот — 7%, фосфор — 20%, калій — 28%, сірка – 7,5%, магній — 2%, бор — 0, 02%, марганець — 0,03%,  цинк — 0,02% , залізо — 0,1%

Азот є ключовим елементом, що впливає на ростові процеси. Близько 60% азоту поглинається протягом 75 днів після посадки і стимулює ріст надземної частини. Тому особливо важливо забезпечити рослини необхідним рівнем азоту до змикання рослин у рядку.

Фосфор впливає на гарну врожайність. Забезпечення фосфором на початкових етапах росту бульбоплідих рослин сприяє закладці більшої кількості бульб, а під час формування бульб (фаза дозрівання) — набору ними маси, накопиченню цукрів та крохмалю.

Картопля вимагає великої кількості калію, адже основна його функція — участь у переміщенні цукрів з листя до бульб та їхнє перетворення в картопляний крохмаль. Крім того, цей елемент підвищує стійкість бульбоплідих рослин до несприятливих погодних умов, хвороб, та починаючи з фази кінця цвітіння важливий для якості та лежкості бульб.

Бор також впливає на ріст, стимулює запилення, забезпечує переміщення кальцію з коренів у бульби. Наряду з калієм бор є важливим елементом, що забезпечує міцність клітинних стінок, суттєво впливає на якість бульб та період їх зберігання.

 

Купити в магазині

Застосування

Культура Під оранку Основне внесення – двічі в період вегетації
Картопля 1,5 кг на 1 сотку або 40-50 г на рослину (в посадкову лунку) 1,5 кг на 1 сотку
Батат  

1,5 кг на 1 сотку

 

Технологія внесення:

Картопля. Під оранку добриво вносять розсівним способом (під культивацію) шляхом розкидання гранул на поверхні, з пізнішою закладкою (загортанням) в ґрунт або можна вносити поживні гранули локально, в межах кореневої системи рослини (в лунку), але з загортанням (на 8-15 см), щоб насіннєві бульби не стикалися з гранулами. У такий спосіб добриво рівномірно розподіляється, а згодом матиме ближчий контакт з корінням і рослина зможе його швидше засвоювати. Друге внесення роблять перед підгортанням (висота рослин 10-30 см – до початку цвітіння), та повторно втретє – після цвітіння, поверхнево розкидавши гранули з загортанням у ґрунт.

Батат. Перше внесення під оранку (за два тижні до посадки) з загортанням у ґрунт, далі по мірі росту культури роблять ще два підживлення: перше — через 4-6 тижнів після посадки, друге — повторно через 6 тижнів.

Препаративна форма гранули