Супер Добриво Осіннє. Фруктові дерева та ягідні кущі
Препаративна форма: гранули.
Компонентний склад: фосфор (P2О5) – 18%, калій (K20) – 27%, кальцій (CaO) – 10%, сірка (SO3) – 2,3%.
Переваги: здерев’яніння молодих пагонів (визрівання кори молодих пагонів), активний ріст навесні, потенціал суцвіть майбутнього врожаю або зміцнення кореневої системи (гарне вкорінення).
Постачальник: Nova Minerals ТОВ КТ
ПРИНЦИП ДІЇ СУПЕР ДОБРИВА
Збалансована органо-гранула. В основі гранульованого СУПЕР ДОБРИВА лежить принцип точного рецептурного розміщення корисних для культур макро- та мікроелементів під шаром захисної оболонки органо-гранули (ОГ). Гранули містять повний та збалансований комплекс елементів. За рахунок цього коефіцієнт використання поживних елементів, що містяться в ОГ, в 1,5 рази вище в порівнянні з мінеральними добривами, де засвоюється максимум 25-30% поживних речовин, а відсоток засвоєння рослинами елементів ОГ становить 80-90%.
Захисна оболонка органо-гранули повільно розкладається в ґрунті і гарантує пролонгованість живлення культур та доступність речовин в залежності від потреби рослин у певний період розвитку. Органо-гранула працює ранньою весною, коли рослинам необхідна стимуляція зростання, влітку – в період активної вегетації і восени, зміцнюючи рослини на зиму завдяки пролонгованості дії.
Контрольоване вивільнення елементів. Кожна рослина має свій вегетаційний період і дуже важливо, щоб рослина мала повноцінний набір елементів протягом усього періоду вегетації. Вивільнення поживних елементів з гранули добрива відповідає вимогам рослин в їх вегетаційний період. Дія починається при температурі вище 0°С і при збільшенні температури, вивільнення поживних речовин набуває інтенсивності враховуючи розвиток рослини. Рівень кислотності грунту, вміст в них солей і мікроорганізмів не впливають на виділення поживних речовин з органо-гранули.
Краща особливість зими – те, що за нею завжди наступає весна, і газоні трави завжди найпершими радують нас у Сімейному Саду.
Купити в магазині
Застосування
Елементи
Підходить для осіннього догляду за всіма видами садових рослин. Добриво призначене для підживлення як нових насаджень (при посадці), так і існуючих (осіннє підживлення).
Тип ділянки | Основне внесення (друга половина серпня – перша половина вересня) | Додаткове внесення (жовтень) |
Плодові дерева | 40 г – 60 г (в залежності від віку дерева) | 40 г – 60 г (в залежності від віку дерева) |
Виноград | 40 г на кущ | 40 г на кущ |
Смородина, порічка, малина, аґрус, ожина | 20 г на кущ | 20 г на кущ |
Полуниця (суниця) | 20 г на кожні 10 кущів | 20 г на кожні 10 кущів |
Лохина, чорниця, інші кислолюбні (гортензія, азалія, рододендрони) | 20-30 г на рослину | 20-30 г на рослину |
Троянди та інші багаторічні квітучі рослини | 20-40 г на кущ (в залежності від віку рослини) | 20-40 г на кущ (в залежності від віку рослини) |
Добриво слід рівномірно розподілити по поверхні прикореневої зони уже насаджених рослин та трішки присипати ґрунтом і полити. Тоді рослини краще зможуть засвоїти поживні речовини. При нових посадках добрива слід змішати зі зрихленим грунтом та додати до посадкової лунки.
Секрет здорового Сімейного Саду
Заселення багаторічних культур різними комахами та грибковими збудниками також призводить до розтріскування кори. Навіть невеликі ранки, інфіковані грибком, поступово роз’їдають деревину, на корі з’являються численні чорні цятки, потім вона може лопатись, а верхній шар — відшаровуватися. Аби запобігти ураженню стовбура грибковими хворобами і шкідниками, необхідно провести обов’язкові дві фунгіцидно-інсектицидні обробки: профілактично (рання весна по “голому” конусу) – фунгіцид Мобіль (3 г), інсектицид Альфа-супер (4 мл), викорінююче обприскування (захист у критичний період до цвітіння) – фунгіцид Парацельс (4 мл), інсектицид Турбо Престо 3Аctive (4 мл). Норма вказана на10 л води на 1-2 дерева.
Фосфор добре впливає на ріст кореневої системи, прискорює дозрівання плодів. Осіннє підживлення сприяє утворенню у рослин суцвіть майбутнього періоду, тим самим формуючи врожайність наступного року. Якщо листя рослин влітку і восени набувають нехарактерного пурпурового або фіолетового відтінку, а пагони тонкі і червонуваті – це нестача фосфору. Найбільш чутливі до нестачі цього елементу молоді кущі та дерева.
Калій сприяє накопиченню крохмалю і цукру в плодах, підвищує опірність рослин до грибкових і мікробних захворювань і грає важливу роль в метаболічних реакціях рослини. Осіннє підживлення калієм діє як “антифриз” та захищає культури від вимерзання. При дефіциті цього елементу рослина самостійно «переносить» калій з дорослих частин в молоді пагони, але це послаблює усю рослину та робить її вразливою до морозних зим і хвороб.
Потреба в кальції особливо сильно проявляється в найбільш ранні терміни росту, бо він необхідний для правильної побудови усієї рослини. При дефіциті кальцію молоде листя деформується, набуває блідого забарвлення, всихає, вся рослина стає схильною до захворювань, наприклад, яблуня до парші.
Сірка відповідає за збалансований ріст культур та підвищує їх стійкість до погодних негараздів – розтріскування кори при різкій зміні температур за підвищеної вологості, а також низьких температур у холодну безсніжну зиму. При нестачі цього елементу стебла тоншають і подовжуються.
Азот введений для підживлення рослин в кінці літа, навпаки, уповільнює дозрівання плодів і підвищує ризик порушень їх розвитку в зимові місяці, в результаті чого рослини стають сприйнятливими до холодів.