ЧЕРГОВИЙ ФАЛЬСИФІКАТ ЧИ ДЕШЕВА ПАРОДІЯ?

  Знайомтесь, новий обман покупця – ІМІТАЦІЯ нового засобу для боротьби зі шкідниками ТУРБО-ПРЕСТО. Як виглядає фікція – дивіться на фото знизу.
  Щоб виключити всі питання, одразу наголошуємо: компанія Сімейний Сад виробляє ІНСЕКТИЦИД ТУРБО-ПРЕСТО, а не однойменний протруйник.  Правовласником торгової марки ТУРБО–ПРЕСТО є виключно компанія Сімейний Сад. Діючі речовини у суворо дотриманій пропорції, які містяться у сертифікованому продукті (клотіанідін 200 г/л + лямбда-цигалотрин 100 г/л + ПЕГ 400 5%), офіційно дозволені  у використанні в приватному секторі законодавством України.
  Що міститься всередині так званого протруйника –  відомо одному фальсифікатору… хоча й це не факт . Бадяжник орієнтований на швидкий заробіток, а не підтвердження статусу якісного постачальника, й тим паче – не на збереження вашого врожаю. Але пам’ятайте – якісний продукт не може бути дешевим!
У кожного з нас завжди є наш особистий вибір… що купувати і що продавати. Який продукт ставити на прилавок – вибір власника торгової точки.  Що реалізовувати на цьому ринку – вирішує дилер компанії. Як піклуватися про паростки  – особистий вибір кожного огородника.  Проте особистий вибір завжди пов’язаний  з особистою відповідальністю. Відповідальність за якість урожаю та своє здоров’я – для огородника, за свій авторитет – для клієнта компанії, за статус компанії на ринку – для менеджера Сімейного Сада. Взаємодіючи з цією та іншими підробками, будьте готові нести відповідальність за наслідки.
  Відчуваємо, цей рік буде щедрий на подібний сурогат…
  Завжди готові відповісти на ваші питання по контактним номерам телефонів або на нашій сторінці у Facebook. Діліться вашими знахідками підробок на прилавках. Будемо «шукати 10 відмінностей» разом.  Давайте спільно робити ринок товарів для садівників та огородників кращим!