Хто вони, наші постачальники

Якість починається з вибору надійного постачальника. Саме тому ми співпрацюємо з перевіреними і тими, що найкращим чином зарекомендували себе, партнерами. Вони – професіонали своєї справи. І ми хочемо вам трохи розповісти про ці компанії.

Компанія Broer b.v. більше 50 років є лідером в селекції цибулі-сіянки. Унікальний селекційний матеріал, точне сортування продукції, високий урожай вирівняних цибулин, здорова продукція, виробництво строго контролюється: зразки тестуються на дослідному полі селекціонера на предмет сортової ідентичності, енергії і чистоти від хвороб (проходять ґрунт-контроль). Кожна партія відстежується від етапу отримання насіння до поставки клієнту. Більш того, перед кожною поставкою партії перевіряють на відповідність розміру фракції (діаметр цибулинки). Продукція поставляється із сертифікатом якості.

Компанія TOP onions b.v. має бездоганну репутацію виробника цибулі. Голландські фермери спеціалізуються на вирощуванні здорової, міцної цибулі. Це сімейний бізнес, який працює на міжнародному рівні. Компанія більше 25 років вирощує, переробляє і експортує цибулю всіх сортів і розмірів. Експерти в своїй області точно знають які ґрунти є кращими для вирощування цибулі, їх площі знаходяться в Нідерландах, Бельгії і Франції. Це гарантує високу якість продукту.

Компанія Feldsaaten Freudenberger GmbH займається виробництвом газонних травосумішей з 1948 року, щорічно реалізуючи понад 65 тисяч тонн посівного матеріалу. Має власну науково-дослідну лабораторію. Створює винятковий продукт. Концепція якості заснована на досягненні 3 основних цілей: отримання кращих сортів, отримання високої чистоти і отримання високої стійкості до захворювань. При складанні сумішей, виробник стежить за тим, щоб сорти, які входять до складу, підходили один одному за кольором і шириною листя, забезпечуючи гармонійний зовнішній вигляд газону.

Історія чеської компанії-селекціонера Cerny, нашого постачальника петуній, бере свій початок ще в 1859 році – шість поколінь назад. Гарантією якості виробленого насіння є також колектив досвідчених працівників, деякі з них віддані фірмі більше 25 років. Насіннєва компанія Cerny є вузькоспеціалізованим селекціонером. Це одна з небагатьох компаній в світі, яка щороку представляє нові F1 гібриди квітів власної селекції. Сорти, виведені в Яромнержі, отримали ряд медалей на міжнародних виставках. Але найголовніше, що вони користуються незмінною популярністю у садівників і любителів квітів.

Ми хочемо, щоб кожен український садівник і городник мав можливість придбати якісний, сертифікований, перевірений роками посадковий матеріал: цибуля-сіянка, насіння овочів та квітів, газонні травосуміші. Тому з усією відповідальністю ставимося до питання вибору постачальника і селекціонера.

Вирощуйте своє, щоб жити краще.