Надійний партнер – постачальник сировини для засобів захисту рослин Fuhua

Якість продукції починається з вибору надійного постачальника. Саме тому ми співпрацюємо з перевіреними партнерами, що зарекомендували себе на світовому ринку, як справжні професіонали.

Одним з таких партнерів є Fuhua – сільськогосподарська інвестиційна група компаній, заснована в 2004 році у китайській провінції Сичуань. Група на даний час є одним з головних підприємств промисловості Китаю та об’єднує в своєму портфелі такі напрямки діяльності як агрохімічний, паперовий, високотехнологічний насіннєвий і гірничодобувний. Fuhua Tongda є ключовим експортно-орієнтованим підприємством, яке входить до сотні найбільших підприємств регіону, є виробником №1 гліфосату в Китаї та експортує даний продукт до 127 країн і регіонів світу.

Пестицидна група Fuhua Tongda Agro-Chemical Technology Co. Ltd. (Fuhua Tongda) – основоположна галузь групи Fuhua. Компанія займається дослідженням і розробкою, виробництвом і продажем продуктів гербіцидної групи, таких як гліфосат, глюфосинат та дикамба, маючи виробничу базу, що охоплює весь цикл виробництва гліфосату. Керівник Fuhua Tongda є віце-головою Китайської асоціації хімічного захисту навколишнього середовища, заступником голови Китайської асоціації пестицидів і головою Сичуаньської асоціації хімічної промисловості.

Fuhua є нашим постачальником сировини для засобів захисту рослин – системних гербіцидів суцільної дії для знищення бур’янів Напалм та Напалм Форте. Адже ми хочемо, щоб кожен український садівник і городник мав можливість придбати якісну продукцію.