Нагорода «Лідер галузі 2019» – Наша нова перемога!

Щасливі повідомити, що компанія Сімейний Сад отримала престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у розвиток економіки хімічної галузі. Досягнення компанії відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження.

Національний бізнес-рейтинг в Україні вже 15 років аналізує роботу підприємств і відзначає нагородами тих, хто займає високі місця в галузевих рейтингах. Це фінансово стійкі, сумлінні компанії, драйвери розвитку своїх галузей.

Сімейний Сад зайняв почесне місце у номінації «Лідер галузі 2019» серед  підприємств оптової торгівлі хімічними продуктами (згідно КВЕД 46.75). Такі результати отримав Національний бізнес-рейтинг, проаналізувавши показники внеску 329 783 українських підприємств у державний бюджет.

Наш асортимент засобів захисту рослин налічує 37 препаратів, які вирішують проблеми захисту усіх городніх культур. Щороку ми розширюємо портфель та покращуємо препаративні формуляції, підбираючи найбільш ефективні та оригінальні поєднання діючих речовин.

Фасування наших препаратів здійснюється в Україні на власній виробничій базі – заводі «Сімейний Сад». Понад 6 років ми реалізовуємо програму лояльності для своїх клієнтів, щоб стати ближче до споживача. Регіональна служба компанії представлена у всіх регіонах України. Працюючи у форматі 24/7, ми надаємо рішення для торговельних мереж і прямих споживачів.

Створюємо свої продукти, щоб кожен городник міг Виростити своє і Жити краще.

Щиро пишаємося нагородою «Лідер галузі 2019» – адже це визнання нашого успіху, кропіткої праці, чесності з державою.

Дякуємо всій команді Сімейного Саду за загальну перемогу. І дякуємо кожному споживачу, що обрав наш продукт.