Фунгіцидні новинки!

Новинки рулять! Фунгіциди для захисту плодових овочевих культур, газонних трав від широкого спектру хвороб
«Джип»
Контактний фунгіцид широкого спектра дії з захисними властивостями, ефективно бореться з зооспорами, що попереджає вторинне зараження бульб і сприяє їх кращому збереженню.

«Джип» не тільки пригнічує обмін енергії в клітинах патогена, а й запобігає проростанню спор та їх рухливості на поверхні грунту. Застосовується від фітофторозу та альтернаріозу в посадках томата і картоплі, а також від переноспорозу в посадках цибулі.

«Мобіль»
Фунгіцид системної дії для боротьби з хворобами плодових і ягідних культур. Характеризується винятковою ефективністю при низьких температурах, має чудову трансламінарну дію.

«Мобіль» швидко проникає в тканини рослин, рівномірно розподіляється по культурі, зупиняє біосинтез амінокислот і порушує життєвий цикл грибів. Застосовується в посадках яблуні, груші, персика, вишні, черешні, абрикоса, сливи, полуниці, винограду проти широкого спектру хвороб, а також для газонної трави в боротьбі з плямистістю листя.

«Скутер»
Контактний фунгіцид-акарицид для захисту від борошнистої роси і кліщів. Характеризується швидкою інтенсивною дією та ідеальною розчинністю в воді.

За рахунок високої активності газової фази, «Скутер» навіть без проникнення всередину рослини повністю зупиняє життєві процеси грибів, не дозволяючи їх спорах розвиватися. Застосовується від кили в посадках капусти в закритому грунті, а також для боротьби з широким спектром захворювань (борошниста роса, кліщі, оїдіум та ін.) в посадках яблуні, груші, винограду, агрусу, чорної смородини, огірків, томатів, кабачків і троянд.

3 нових фунгіциди вже у продажу! Обирайте швидкість, універсальність та економічність!