Нові багаторічні трави-сидерати

Хороші новини для садівників, дачників, а також власників сільсько-господарських торгових точок – в цьому сезоні ТОВ «Сімейний сад» поповнює асортимент багаторічних культур новинкамиЛЮЦЕРНА «PLATO», ФАЦЕЛІЯ «BALO»КОНЮШИНА ЧЕРВОНА, КОНЮШИНА БІЛА JURA.

 • зручне фасування – упаковка 500 г (100м² ),
 • поживна оболонка «MANTELSAAT»,
 • невибагливість у вирощуванні,
 • високі врожаї,
 • широкий спектр використання,
 • перевірений німецький виробник-постачальник насіння «Feldsaaten Freudenberger»

Це  далеко не усі переваги нових пропозицій.

ФАЦЕЛІЯ

В ПОЖИВНІЙ ОБОЛОНЦІ «MANTELSAAT»

Фацелія є неперевершеним медоносом, тому ділянку з фацелією називають «бджолиним пасовищем». Вона цінується за тривале цвітіння, велику кількість нектару і невибагливість  у вирощуванні. Мед з рослини цінується за витончений смак, корисні якості та світлий колір. На плодових деревах зав’язується більше плодів, якщо поряд росте фацелія. Використовується і цінується фермерами, як корм для тварин через швидке формування зеленої маси, а вирощування трави не вимагає особливих витрат. Коріння молодих пагонів оберігає землю від пересихання, зберігаючи корисні мікроелементи і мінерали для наступних культур. Має відмінні сидеративні особливості та покращує родючість ґрунту.

Поживна оболонка «MANTELSAAT» складається з різних компонентів, наприклад, з макро- і мікро- поживних елементів. Вони:

 1.  Надійно зберігають насіння до висіву.
 2.  Захищають майбутню рослину від збудників хвороб.
 3.  Прискорюють зростання насіння та коренів, покращують поглинання поживних речовин, стимулюють обмін речовин і утворення клітин.
 4.  Підвищують якість рослини, сприяють зростанню здорових пагонів.

ЛЮЦЕРНА «PLATO»

В ПОЖИВНІЙ ОБОЛОНЦІ «MANTELSAAT» З БУЛЬБОЧКОВИМИ БАКТЕРІЯМИ (RHIZO)

Люцерна є королевою кормових рослин, відзначається кращими врожаями зеленої і сухої маси, а також кращою якістю кормів. ЇЇ спеціально вирощують для отримання корму з великим вмістом білка – до 20%. Завдяки глибоко проникаючій кореневій системі люцерна є чудовою попередньою культурою і, як бобова рослина, забезпечує наступним культурам азот. Люцерна також вирощується для рекультивації земель.

Особливістю сорту PLATO є вертикальна форма росту, з квітками блакитного та фіолетового кольору. Також він характеризується врожайністю зеленої та сухої маси. Сорт PLATO має високу стійкість до в’янення листя, конюшинного раку а також вилягання, що забезпечує легкий збору врожаю.

Сорт PLATO чудово використовувати як зелений корм.

 

КОНЮШИНА ЧЕРВОНА

З БУЛЬБОЧКОВИМИ БАКТЕРІЯМИ (RHIZO)

Призначена для багаторічного польового кормовиробництва та для заготівлі конюшинного сіна. Містить багато білку та має відмінну врожайність. Відрізняється  потужним початковим розвитком та  відмінною резистентністю до грибкових захворювань. У сумішах з іншими травами дає повноцінний та якісний основний корм.

Особлива відмінність ЛЮЦЕРНИ «PLATO»  та КОНЮШИНИ ЧЕРВОНОЇ в тому, що  за допомогою біотехнічного методу насіння щеплюється штамами  бульбочкових бактерій (Rhizo), а потім вкривається оболонкою. У свою чергу бактерії Rhizo:

 1. Заміняють мінеральні азотні добрива,
 2. Залишаються в насінні та відразу попадають на корінь паростка,
 3. Довго зберігають життєдіяльність,
 4. Надійно захищені від ультрафіолетового випромінювання та екстремальних температур.

КОНЮШИНА БІЛА JURA

Універсальний сорт конюшини, який підходить для створення пишного, красивого і невибагливого газону. Його можна також використовувати для створення живописних галявин у дворі і в саду, при змішуванні з іншим насінням газонних трав. А ще він має прекрасний аромат і володіє хорошими показниками засвоюваності і відмінними смаковими якостями для домашніх тварин і великої рогатої худоби, тому його з успіхом використовують для пасовищ.

Конюшина біла «JURA»:

– прекрасна альтернатива газону;

– не потребує великих витрат по догляду;

– не вимоглива до грунтів, погодних умов, зимостійка;

– має щільну та пружну дернину;

– добре протистоїть витоптуванню;

– пристосована до клімату України.

 

Скористайтесь нагодою придбати наші новинки – і ви отримаєте можливість прикрасити ваші газони та сади, матимете неперевершений медонос, забезпечите вашу худобу корисними кормами, подбаєте про насичений ґрунт для наступних посадкових культур.

Придбати в роздріб можна в наших магазинах.

А професійну консультацію з приводу оптової купівлі Вам нададуть наші регіональні представники.