Новий прайс засобів захисту 2018

«Сімейний сад» розпочинає сезон продажу  засобів захисту рослин 2018 і одразу з новинок.

Спектр високодіючих фунгіцидів поповнився такими продуктами як: СКАЙ і СТАРК.

Тепер дещо детальніше про кожен з них. Препарат Скай (аналог Стробі, діюча речовина – крезоксим-метил 500 г/кг) – це фунгіцид, який застосовують у боротьбі з паршою, борошнистою росою, оїдіумом, мільдью. Завдяки сильній захисній, лікувальній і викорінювальній здатності Скай можна застосовувати для широкого асортименту культур, серед яких зокрема – яблуня та виноград. Пропоновані упаковки: 2 г  вистачає на 1 сотку та 20г – на 10 соток.

  Старк (аналог Квадріс, діюча речовина – азоксистробін 250 г/л, упаковка ) – системний фунгіцид для захисту овочевих культур відкритого і захищеного грунту (томати, огірки, пасльонові, капуста), а також виноградної лози від основних хвороб, таких як фітофтороз, альтернаріоз, бура плямистість, сіра гниль, мілдью та оїдіум. Фунгіцид має профілактичну, лікувальну та викорінюючи дії. Упаковка препарату матиме 3 зручних формати:  6 – на 1 сотку,  20 – 4 сотки та 100 мл – на 20 соток).

Також пропонуємо Вашій увазі нові види упаковок добре знайомих засобів захисту. Тепер препарат Ред можна придбати у формі м’яких брикетів по 200 г. Одного брикету вистачає на 40 м.кв. площі, що обробляється. Фунгіцид Ремонталь пропонує новий вид упаковки 50 г в розрахунку на 2 сотки оброблюваної площі. Протруйник Бастіон отримав ще одну фасовку – по 250 мл, якого вистає на 250 кг насіння культур, що обробляються.

Ознайомитись детальніше з характеристиками нової продукції, а також переглянути ціни на вже добре перевірені засоби захисту рослин Ви можете в прайсі 2018.