Новинка Фунгіцид Сальто та хвороби хвойних дерев!

Новинкою цього сезону серед групи Засобів захисту рослин є сильний системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії,- зустрічайте Сальто.
Діючою речовиною є тіофанат-метил (500 г/л), який блокує дихання клітин гриба, тим самим затримуючи продукування мікотоксинів, також сприяє порушенню поділу ядер клітин і відповідно синтезу ДНК.

Чому Сальто такий ефективний:

  1. Проникає в рослину вже за 30 хвилин після обробки, що забезпечує швидку і водночас подовжену захисну дію.
  2. Ефективно зупиняє ріст міцелію, попереджає розвиток спор та, що важливо, їх проростання в тканини рослин.
  3. Працює вже при температурі +5+7 С, навіть в умовах високої вологості та дощової погоди не зупиняє своєї дії.
  4. Чудовий профілактичний засіб для механічно пошкоджених рослин ( після градів та обрізки саду).
  5. Рідка знахідка для хвойних — лікує сніжне та звичайне шютте.

Декілька слів про ці поширені хвороби хвойних.
Шютте — це група небезпечних захворювань хвойних дерев, які викликаються грибом, що призводить до зміни кольору хвої, відмирання та опадання. Назва походить від нім. schutten – обсипатися.
Якщо хвороба вражає дерева в перші 3 роки життя, то майже напевно призводить до загибелі хвойного.

Звичайне шютте: ознаки з’являються восени, у вигляді жовтих плям хвої. Навесні через 3-10 днів після сходу снігу хвоя червоніє і відмирає.
Вирішення проблеми за допомогою Сальто: необхідно провести 3 обробки. Перша ранньою  весною – профілактично, друга – основна обробка (у другій половині липня), третя — восени.

Сніжне шютте: хвоя заражається в жовтні – листопаді, коли є невеликі мінусові температури. На ній з’являється сірувато-білий наліт, схожий на павутину. Це міцелій гриба, який проникає в продихи. Міцелій росте під снігом (навіть при температурі -5 ° C). Чим вище сніг, тим сильніше ураження дерев.
Вирішення проблеми за допомогою Сальто: необхідно провести обробку після осінніх дощів, до листопада, по пороші, коли рослини не вкриті снігом повністю.

Піклуйтесь про дерева і вони будуть радувати вас приємним і цілющим ароматом хвої. Пам’ятайте: профілактика — це найкращий спосіб уберегти лісові посадки від захворювань.
Придбати наш новий фунгіцид Сальто в роздріб легко та зручно  в торгових точках, онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів, а оптом – у наших регіональних менеджерів.