Новинки в захисті рослин: Сальто, Синерид, Міральд!

У сезоні 2020 серед засобів захисту рослин у нас 3 новинки. Зустрічайте: фунгіцид Сальто, інсектицид Синерид та акарицид Міральд.
А тепер давайте детальніше.
Фунгіцид Сальто створений для захисту яблуні, винограду, капусти, томатів і хвойних. Ефективний навіть при знижених температурах (+ 5-7 ° С). Ідеальний для профілактичного захисту пошкоджених культур після обрізки або граду. Це швидка допомога для хвойних рослин. Ефективний при борошнистій росі, парші, моноліозі; оїдіумі, сірій гнилі; фузаріозі, антракнозі і гнилях; сніжному і звичайному шютте хвойних. Концентрат суспензії дає швидку і одночасно подовжену захисну дію.


Інсектицид Синерид працює як пригнічувач живлення для дорослих особин і личинок шкідників. Нова препаративна форма – масляна дисперсія – забезпечує швидке проникнення, стійкість до змиву дощем. Масляна форма – це останнє слово в розвитку технологій препаративних форм пестицидів. Не містить розчинника, ідеально розподіляється по листю, створюючи плівку, що захищає від випаровування і змиву препарату.
Завдяки діючій речовині – тіаклоприду – має ефективність 90% при високих (+ 25°С) температурах. Мало небезпечний для бджіл. Використовується для таких культур: яблуня, картопля, ріпак, хвойні. Захищає від плодожерки, листовійки, щитівки, яблуневого квіткоїда, колорадського жука, попелиці, трипси, деревних шкідників, соснового підкорового клопа.


Закриває нашу трійку новинок акарицид Міральд. Ефективний проти різновидів рослиноїдних кліщів (павутинний і садовий, червоний і бурий плодовий). Повністю знищує всі рухомі стадії розвитку кліща (личинки, німфи, імаго). Забезпечує миттєву інтоксикацію шкідників під час прогризання оболонки яйця, обробленого препаратом. Шкідникові не вдається вийти з яйця або загибель настає відразу після виходу. Міральд використовується для захисту яблуні, винограду, сої. Має зручну препаративну форму – концентрат суспензії.

Придбати наші засоби захисту рослин в роздріб можна в торгових точках, а оптом – у наших регіональних менеджерів.