Рекламні гонки Тирани

Розпочинаючи підготовку своєї ділянки до посівів або висадки овочів, частенько виникає логічне запитання: «Яким буде врожай і чи окупляться всі зусилля?»

Амбітний садівник завжди мріє про рекордні врожаї. Але ж всім відомо, що досягти цього можна завдяки якісній роботі – підготовці ґрунту, купівлі перевіреного посівного матеріалу, його правильній обробці та належному догляду. А ще, не менш важливо, – встигнути все зробити вчасно!

Не дивлячись на затяжнууу зиму, посівний сезон розпочато і ми вже готові допомогти у реалізації найсміливіших планів огородників.

У березні стартувала рекламна інформаційна «гонка», головним учасником якої стала Тирана. Ефективний протруйник, незамінний помічник у боротьбі з шкідниками та улюбленець дачників.

1400 яскравих весняних постерів проїхались усією країною на приміських електричках та  маршрутних таксі.

 

  

96 білбордів розгорнулись у найбільш зручних місцях: на транспортних зупинках, будівлях, поблизу магазинів, на перехрестях. 76 населених пунктів у 13 областях отримали таку зручну дачну підказку.

Важко не помітити, а ще важче втриматись від спокуси придбати.

Також коротенький забіг відбувся і у київському та харківському метро. До Тирани приєднались й інші учасники – гербіцид Напалм, а також гордість «Сімейного Саду» – команда газонних травосумішей.

Гонка пройшлась також і по пресі, а саме – сторінками найпопулярніших періодичних видань для дачників-огородників – журнали «Дом в саду», «Нескучный сад», «Садовод и огородник», «Моя прекрасная дача».

Маючи в арсеналі найдієвіші та перевірені тисячами садівників-огородників препарати, Ви отримаєте не лише рекордні врожаї, а й істинну насолоду від вирощування власної продукції.

«Сімейний Сад» завжди відкритий для співпраці з оптовими замовниками, тому, якщо Ви бажаєте отримати консультацію прямо зараз, звертайтесь до наших регіональних представників.

Або купуйте у роздріб в магазинах.