Новинки газонних травосумішей в упаковці 400 та 800 г

Рівний, доглянутий газон навіть на невеликій земельній ділянці додає неповторну чарівність і чудовий вигляд. Окрім естетичного призначення, газон наповнює простір свіжістю, пом’якшує літню спеку, є додатковим джерелом кисню. Як добре пограти з дітьми на зеленій галявині або влаштувати пікнік з друзями серед смарагдової зелені.

Ми турбуємось про ваш затишок і комфорт, тож з цією метою створили нові види газонних травосумішей: Посухостійка та  Дитячий майданчик в упаковках по 400 та 800 г.

ГАЗОННА ТРАВОСУМІШ «ПОСУХОСТІЙКА»

Газонна травосуміш «Посухостійка» – це декоративна травосуміш для використання на посушливих місцях. Вона не вигорає на відкритому сонці, завдяки спеціальному складу з найбільш посухостійких злакових трав. Газон залишається зеленим навіть у дуже посушливі роки.

До її складу входять:

30% – костриця червона,

20% – костриця,

35% – райграс багаторічний пасовищний,

5% – тонконіг луговий,

10% – костриця очеретяна.

Костриця червона – пухко-кущовий багаторічний озимий злак з потужною, добре розвиненою мичкуватою системою коренів. Вони утворюють пружний і щільний дерен.

Райграс багаторічний пасовищний – швидкозростаюча, багаторічна, рихлокущова, злакова культура. Відмінно відростає навіть при проведенні частих скошувань.

Тонконіг луговий має добре розвинену систему коренів, яка розташована у верхньому шарі ґрунту. Коріння утворюють міцний дерновий шар, стійкий до витоптування. У перший рік тонконіг луговий зростає і розвивається повільно. Зріла рослина формується на 2-3 рік і росте на одному місці не менше 15-ти, а то і більше років.

Костриця очеретяна – одна з найбільш жаростійких і посухостійких культур, прекрасно росте на засолених ґрунтах, відрізняється високою витривалістю і швидко відновлюється після витоптування. Листя рослини досить грубі, що обумовлено її витривалістю. Рослина зимостійка. Крім того, рослина стійка до різних грибків і різних захворювань.

Усі ці культури створять неповторний зелений килим на вашій ділянці, не зважаючи на посушливу погоду.

ГАЗОННА ТРАВОСУМІШ «ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК»

Газонна травосуміш «Дитячий майданчик» – це декоративна травосуміш для озеленення дитячих майданчиків. Газон відрізняється своєю м’якістю і міцністю, що дозволяє використовувати його в місцях відпочинку дітей, без побоювання за їхнє здоров’я.

До складу цієї травосуміші входять такі культури:

20% – райграс багаторічний пасовищний,

25% – райграс багаторічний пасовищний,

35%  – костриця червона,

5% – костриця шершаволистяна,

5% – костриця червона жорстка,

10% – тонконіг луговий.

Окрім вищезгаданих райграсу пасовищного, костриці червоної, тонконогу лугового,  детальніше розповімо про кострицю шершаволистяну та червону жорстку.

Костриця шершаволистяна відноситься до невибагливих щільно кущових злакових з сіро-/синьо-зеленим щетинистим листям, що формують відносно рихлий травостій. Вона витривала, надає перевагу легким, сухим, незбагаченим ґрунтам.

Костриця червона жорстка утворює низькі щільні кущі з дрібним листям, які формують щільний відмінний травостій. Не вимоглива до поживних речовин і може без втрат витримувати досить тривалі посушливі періоди. Стійка до витоптування.

Висока стійкість до витоптування дозволить грати дітям в різні рухливі ігри без візуальних втрат покриву.

Норма висіву газонної травосуміші: 400 г – на 10-15 м, 800 г – на 20-30 м2.

Основні рекомендації по створенню та догляду газону вказані на упаковці.

Придбати в роздріб можна в наших магазинах.

Професійну консультацію з приводу оптової купівлі Вам нададуть наші регіональні представники.

Приємного вирощування!