топ-5 квітів для посадки на розсаду в квітні

Щоб з перших днів літа до самої осені милуватися пишними і красивими клумбами на ділянці або кашпо на терасі, посійте насіння квітів на розсаду в квітні. Розповімо про топ-5 квітів, насіння яких варто посіяти на розсаду в квітні.

Астра однорічна. Яких тільки ні буває айстр: піоновідниі і хрізантемовідниі, голчасті й помпоновідні, з дрібними і великими суцвіттями, високі й низькорослі. У букетах айстри не тільки відмінно виглядають завдяки різноманітності кольорів і форм, але і довго зберігають свіжість. Це трав’яниста рослина з потужною мочковатой кореневою системою і жорсткими стеблами зеленого або червоного забарвлення. Цвітіння триває з кінця червня до жовтня.

Посів на розсаду проводьте в контейнери з родючим легким грунтом. Грунтову суміш ви можете приготувати самостійно, змішавши пісок, торф і дернову землю (1:1:2). Сіянці зійдуть приблизно через тиждень після посіву. Як тільки з’явиться перший справжній листочок, пікіруйте сіянці в окремі горщики або в теплицю.

Агератум один з улюбленців садівників за довгий цвітіння і різноманітність забарвлень: блакитні, рожеві, білі, фіолетові, бордові квітки надзвичайно гарні в садових композиціях. Невеликий кущик легко дізнатися по шорстким серцеподібною листю з зубчиками на кінцях і суцвіттям-кошиках, зібраних в щільні або пухкі пучки.

Насіння висівайте в ящик або теплицю з наперед приготованою зволоженим грунтом. Розкладіть їх по поверхні ґрунту, не присипати землею. При дотриманні оптимальної температури і підтримці помірної вологості насіння проростає на 10 день після посіву. Як тільки у сіянців з’явиться по дві пари листочків, їх пора пікірувати.

Дельфініум особливо цінується за яскраві небесно-сині, білі, рожеві, фіолетові відтінки. У висоту в залежності від виду квітка сягає до 2 метрів і відрізняється декількома періодами цвітіння: основне припадає на червень-липень, а друге – на початок осені.

Вибирайте місце, де немає застою води, щоб на рослині не з’явилася гниль. До обіду ділянка повинна освітлюватися сонцем і не повинно бути протягів. Насіння на розсаду сійте в грунтосуміш з торфу, перегною та піску, змішаних в рівних частинах. Злегка присипте насіння мульчею, приблизно 3 мм. Сходи з’являться через 8-12 днів. Такі квіти ростуть на одному місці 5-6 років, а тихоокеанські види – 3-4 роки. Після цього кущі викопайте, розділіть і розсадіть.

Маргаритка – невибаглива до умов вирощування, але дуже ніжна квітка. Перші квітки розпускаються рано навесні, а припиняється цвітіння з приходом осені. Червоні, білі, рожеві і яскраво-кармінні – такими різними можуть бути маргаритки. Квітка холодостійка, віддає перевагу відкритим сонячним місцям, але може рости і в невеликій тіні. Потребує регулярного поливу і підгодівлі. Добре переносить пересадку.

Посів проводьте поверхнево по грунту. При оптимальній температурі 21-24°С сходи з’являються на 7-14 день. Ще через 2 тижні сіянці пікірують. Маргаритка універсальна для оформлення сонячних міксбордерів, декору краю водойм, альпійських гірок, визнав і клумб.

Жоржина улюблена садівниками за простоту вирощування і невимогливість у догляді. Крім того, вона радує око строкатими відтінками, цікавою формою пелюсток, і по-королівськи шикарно виглядає, тому прикрасить практично будь-який садовий ділянку.

Жоржина – багаторічна трав’яниста рослина, яке в наших умовах вирощується як однорічна (не зимує у відкритому грунті). Великі суцвіття-кошики бувають прості або махрові, в діаметрі іноді досягають 10 см. В посушливе літо жоржини вимагає помірного поливу, не переносить надлишку вологи. Віддає перевагу пухкі родючі грунти.

Насіння на розсаду висівайте в універсальний субстрат, зверху присипавши тонким шаром піску. При температурі 25-27°С квіти проростають на 5-10 день, а ще через 2 тижні злегка зміцнілі сіянці пікірують в невеликі окремі ємності.

Посійте в квітні насіння квітів на розсаду, щоб влітку виростити прекрасну яскраву клумбу і доповнити свою ділянку новими яскравими фарбами. Адже SeedEra – якість, якій можна довіряти. Купити нашу продукцію легко в роздрібних торгових точках вашого регіону, онлайн – в інтернет-магазінах наших партнерів або оптом – в наших регіональних менеджерів