Супер Добриво Осіннє. Хвойні та декоративні культури

Препаративна форма: гранули.

Компонентний склад: фосфор (P2О5 15%, калій (K20)  28%, кальцій (CaO)  9%, сірка (SO3) – 5,1%, магній (MgO2) 2%.

Переваги: природній імунітет, захист від обмерзання та пожовтіння, високе приживання при посадці.

Власник ТМ Сімейний Сад

Розфасовано на виробничих потужностях компанії

Країна походження сировини: Фінляндія

ПРИНЦИП ДІЇ СУПЕР ДОБРИВА

Збалансована органо-гранула. В основі гранульованого СУПЕР ДОБРИВА лежить принцип точного рецептурного розміщення корисних для культур макро- та мікроелементів під шаром захисної оболонки органо-гранули (ОГ). Гранули містять повний та збалансований комплекс елементів. За рахунок цього коефіцієнт використання поживних елементів, що містяться в ОГ, в 1,5 рази вище в порівнянні з мінеральними добривами, де засвоюється максимум 25-30% поживних речовин, а відсоток засвоєння рослинами елементів ОГ становить 80-90%.

 Захисна оболонка органо-гранули повільно розкладається в ґрунті і гарантує пролонгованість живлення культур та доступність речовин в залежності від потреби рослин у певний період розвитку. Органо-гранула працює ранньою весною, коли рослинам необхідна стимуляція зростання, влітку – в період активної вегетації і восени, зміцнюючи рослини на зиму завдяки пролонгованості дії.

Контрольоване вивільнення елементів. Кожна рослина має свій вегетаційний період і дуже важливо, щоб рослина мала повноцінний набір елементів протягом усього періоду вегетації. Вивільнення поживних елементів з гранули добрива відповідає вимогам рослин в їх вегетаційний період. Дія починається при температурі вище 0°С і при збільшенні температури, вивільнення поживних речовин набуває інтенсивності враховуючи розвиток рослини. Рівень кислотності грунту, вміст в них солей і мікроорганізмів не впливають на виділення поживних речовин з органо-гранули.

Краща особливість зими  те, що за нею завжди наступає весна, і газоні трави завжди найпершими радують нас у Сімейному Саду.

 

Купити в магазині

Застосування

Елементи

Для осіннього догляду за всіма видами хвойних та декоративних культур, в тому числі рослин для кам’янистих гірок, живоплоту та альпінарію.

Культура   Перше осіннє підживлення (серпень-середина вересня)

Друге осіннє підживлення (жовтень, через 4-6 тижнів після першого)

Молоді рослини 30 г на рослину 30 г на рослину
Кущі висотою понад 1,5 м від 50 г на рослину (на кожні 10 см висоти хвойника по 5 г добрива) від 50 г на рослину (на кожні 10 см висоти хвойника по 5 г добрива)

В момент висаджування рослин змішати норму з субстратом та додати суміш у посадкову лунку. При осіннєму підживленні добриво рівномірно розподілити навколо рослин, розпушити землю і полити рослини.

Секрет здорового Сімейного Саду

Найпоширеніші хвороби хвойних – шютте (голокопад) і всихання гілок (фузаріоз). Збудники фузаріозу знаходяться в землі і складність полягає в тому, що візуальні ознаки з’являються тоді, коли грибок вже вразив кореневу систему і потрапив в судини рослини. Тому лікування фузаріозу досить складне і тривале. Наочні ознаки зараження: хвоя жовтіє і обсипається, рослина повільно всихає, на зрізах гілок можна спостерігати темні кільця або плями. Осіннє обприскування хвойних та декоративних культур фунгіцидом Сальто (15 мл на 8 л на 1 дерево) допоможуть упередити виникнення захворювань та вберегти гарні хвойні рослини довгі роки, а інсектицид Синерид (4 мл на 5 л води на 1 дерево) доданий до Сальто в бакову суміш захистить культури від шкідників, які зимують під хвойним покровом та короїдів, клопів, інших.

Фосфор відповідає за енергетичний обмін і накопичення поживних речовин рослинами – це допомагає перенести зимові заморозки без стресу та відлиг. Саме фосфор покращує імунітет рослин і зберігає забарвлення хвої. Крім того елемент підтримує процес фотосинтезу, який у  хвойних протікає цілий рік, бере участь в диханні рослин, сприяє укоріненню молодих культур.

Калій необхідний рослинам в великих кількостях. Достатнє підживлення калієм забезпечує правильну форму, розмір і яскравий колір рослин, підвищення стійкості до хвороб, ураження шкідниками та стресових погодних умов.

Кальцій дозволяє прискорити обмін речовин, підвищити імунітет та стійкість культур до грибкових захворювань. Саме кальцій зміцнює посадки, допомагаючи їм переносити коливання температур, сприяє нормальному росту коренів і надземної частини рослин, підтримці водного балансу рослин.

Дефіцит сірки провокує жовтизну хвої; крім того, голки розвиваються повільно і не доростають до стандартної для культури довжини.

 Магній – центральне «ядро» в структурі хлорофілу – зеленого пігменту, що є ключовим учасником фотосинтезу і саме цей елемент відповідає за зелений колір голок та яскраве забарвлення декоративних культур. При дефіциті магнію хвоя буріє, підсихає і обсипається.