Супер Добриво універсальне Nordic Supreme

ЦИНК. ВПЕВНЕНИЙ РІСТ ТА РОЗВИТОК

КАЛІЙ. ПІДВИЩЕНИЙ ВМІСТ КРОХМАЛЮ ТА ВІТАМІНІВ

МОЛІБДЕН. ВРОЖАЙ БЕЗ НІТРАТІВ

Власник ТМ Сімейний Сад

Розфасовано на виробничих потужностях компанії

Країна походження сировини: Фінляндія

 

Компонентний склад: азот — 16%, фосфор — 16%, калій — 16%, магній — 0,7%, бор — 0,02%, мідь — 0,03%, марганець — 0,25%, цинк — 0,04%, молібден — 0,002%, залізо  — 0,08%.

Цинк пов’язаний з гормоном росту ауксином – низький рівень ауксину викликає затримку росту листя і пагонів. Дуже страждають від нестачі цинку плодові культури: проявляється дрібнолистість, вкорочуються міжвузля, квіткових бруньок закладається мало, а плоди дрібні. Крім росту, цинк важливий для вуглеводного обміну і відіграє вагому роль у стійкості рослин до різких перепадів температур, адже завдяки цинку продихи працюють рівномірно, рослина не травмується температурним стресом та має підвищений імунітет до ураження хворобами.

Калій особливо важливий в період цвітіння та формування зав’язі. Це основний будівельний матеріал для клітин завершальної фази дозрівання, без нього не відбувається накопичення цукрів та утворення крохмалю. Завдяки посиленню синтезу вітаміну С плоди набувають більш яскравого забарвлення і аромату, довше зберігаються. При дефіциті калію урожай не тішитиме вас величиною та смаком, буде непридатний для тривалого зберігання. Калійна недостатність починається з країв листка: спочатку світло-зелені плями, які згодом стають коричневими і ми маємо крайовий опік.

Молібден бере участь у азотному обміні. У рослин, яким бракує молібдену, зменшується кількість насіння або зерен. Недоживлені молібденом рослини мають затримку у формуванні суцвіть, іноді на них не розкриваються квіти. Окрім цього, квітковий пилок таких рослин має низьку життєздатність, що порушує процес розмноження (формування плодів). При нестачі молібдену у плодах та насінні накопичуються нітрати, адже саме молібден мінімізує їх вміст у рослинній тканині та нейтралізує токсичний вплив алюмінію.

Купити в магазині

Застосування

Культура Удобрення під час посадки Основне внесення (березеньсерпень)
Овочеві культури, рослини у квітниках, газонні ділянки 30 г добрива змішати з 10 літрами субстрату та додати в посадкову яму 30 г добрива на м2
Плодові дерева, ягідні кущі та багаторічні декоративні рослини (крупноміри) 30 г – молоді рослини (висотою до 0.5 м)

50 г – старші рослини (висотою від 1 м)

Догляд за рослинами на ділянці: добриво рівномірно розподіліть навколо рослини, злегка перемішайте з верхнім шаром ґрунту і полийте водою. Перше підживлення рослин проводять у березні (після танення снігу) і далі кілька разів з інтервалом раз на місяць або 30-45 днів. Використовувати 2-4 рази за сезон.