Інсектицид Альфа-Супер

Контактний інсектицид для ранньовесняного захисту.

Діюча речовина:
альфа-циперметрин 100 г/л

Препаративна форма:
концентрат, що емульгується (КЕ)

Період захисної дії:
до 3 тижнів

Упаковка:
100 мл (пляшка), 500 мл (пляшка)

Класифікація ВООЗ:
ІІ клас (токсичний)

Особливі характеристики продукту

Блискавична дія на шкідників – 24 години. Протягом однієї години після надходження діючої речовини в організм шкідників вони припиняють харчуватися, а їх загибель настає протягом 24 годин. Ефективний у найперший період захисту – від +10°С.

Вже при температурі +7-10 °С фітофаги (особливо зимуючі шкідники) починають рухатися, а при подальшому збільшенні температури – харчуватися і розмножуватися. Саме тому препарат є найбільш доцільним для контролю зимуючих стадій шкідників та контролю їх відродження у ранньо весняний період.

Оптимальний період захисту – 3 тижні. За рахунок гарного утримання на рослині (емульсія) та шлункової дії, препарат контролює шкідників, які з’являються у квітні на початку травня.

Короткий період повного розпаду в рослинних тканинах – 3 тижні. Альфа-циперметрин не проникає в рослину (плоди), він концентрується на її поверхні і/або в кутикулі (верхньому захистному шарі) та розкладається за три тижні, а під дією сонячного ультрафіолету ще швидше, що дуже важливо при обробці ягідних кущів, де дозрівання швидше, ніж у плодових.

Низько витратний препарат (або економна норма) – 4 мл на 2 сотки. Ранньовесняне обприскування дерев і кущів до розпускання бруньок проводять методом промивання (розчин має буквально стікати по стовбурах і гілках), тому що тільки при рясному змочуванні гілок можна знищити шкідників, велика частина яких, зимує в тріщинах кори та інших затишних місцях.

Купити в магазині

Повний опис

Агротехнологія

А ви знали?

В давнину люди помітили, що деякі види ромашки, хризантеми, пижми містять токсичну для комах речовину. І якщо зробити з цих квіток настоянку – то її можна успішно використовувати для обприскування проти попелиць, гусениць та іншої шестиногої нечисті. Понад 200 років тому такий порошок з квіток далматської ромашки, зібраної на території нинішньої Хорватії, масово продавався по всій Європі під маркою «перський порошок».

В кінці XIX сторіччя японці навчилися виробляти з піретруму ті самі інсектицидні палички, які ми і сьогодні підпалюємо, щоб позбутися від комарів сидячи ввечері на терасі або відпочиваючи на природі. І нарешті, в 30-х роках минулого століття, вчені зуміли розпізнати, які саме речовини в цих рослинах мають інсектицидну дію. Цим речовинам дали назву піретрини (від латинської назви далматської ромашки, з якої їх виділили – Pyrethrum cinerariifolium). Піретроїд – означає «подібний піретрину». І дійсно, всі препарати цієї групи мають подібні з піретринами будову молекули та механізм дії, але при цьому їх інсектицидна активність посилена за рахунок додаткових «синтетичних фрагментів», вставлених в молекулу.

У 70-х роках з’явився – перметрин, піретроїдний препарат, який і до цього дня є «ядром» молекул більшості найсучасніших інсектицидів цієї групи. Саме ось це ось закінчення «-трин» в назві діючої речовини допомагає знати, що препарат належить до групи «синтетичних піретроїдів».

Культура Спектр
Зернові (пшениця, ячмінь, інші) Клоп шкідлива черепашка, трипси, п’явиці, попелиці
Овочеві (горох, капуста, буряк) Горохова зернівка, попелиці, трипси, совки, молі, білани, бурякові блішки, довгоносики, лучний метелик
Плодові дерева (яблуня, груша, слива, інші) Плодожерки, листовійки, квіткоїд яблуневий, грушева листоблішка (мідяниця)
Ягідні кущі (смородина, малина, ожина, лохина та інші), троянди Довгоносики, попелиці, галиці, смородинова міль, пильщики, склівка та златка, цикадки, п’ядуни, вогнівка

Не забудьте додати акарицид Міральд для ранньовесняного захисту від кліщів плодових та ягідних культур.

Норми витрати: 4 мл на 10 л води на 2 сотки

Період застосування: профілактично по вегетації (до та після цвітіння), а також в період виявлення шкідника.

Період очікування: плодово-ягідні – 45 днів, овочеві та зернові – 30 днів.

Кількість обробок – 2.

Захисна дія – 3 тижні