Люцерна Plato (500г)

У ЖИВИЛЬНІЙ оболонці«MANTELSAAT» з бульбочкових бактерій (RHIZO)

Склад:
100% Люцерна

За допомогою біотехнічного методу насіння прищеплюються штамами бульбочкових бактерій (Rhizo), а потім покривається оболонкою. У свою чергу бактерії Rhizo:
– замінюють мінеральні азотні добрива,
– залишаються в насінні і відразу потрапляють на корінь паростка,
– довго зберігають життєдіяльність,
– надійно захищені від ультрафіолетового випромінювання і екстремальних температур.

Купити в магазині

Повний опис

Агротехнологія

Люцерна є королевою кормових рослин, відзначається кращими врожаями зеленої і сухої маси, а також кращими якостями кормів. Її спеціально вирощують для отримання корму з великим вмістом білка – до 20%. Завдяки глибокопроникній кореневій системі люцерна є відмінною попередньою культурою і, як бобова рослина, забезпечує наступним культурам азот. Люцерна також вирощується для рекультивації земель.

Особливістю сорту PLATO є вертикальна форма зростання, з квітками блакитного та фіолетового кольору. Також він характеризується врожайністю зеленої і сухої маси. Сорт PLATO має високу стійкість до в’янення листя, Конюшинового раку, а також вилягання, що забезпечує легкий збір врожаю.

Сорт PLATO прекрасно використовувати як зелений корм.

 

Вимоги до місця посіву – особливо підходить для пухких ґрунтів з великим вмістом вапна.
Періодичність посіву – багаторічна і зимостійка рослина, яку використовують 3 роки. Для підвищення тривалості використання рекомендується один раз за вегетаційний період залишити посіви люцерни на деякий час в фазі повного цвітіння для того, щоб в кореневій системі накопичилася достатня кількість резервних речовин.
Час посіву – березень-травень, серпень.
Норма висіву – 5 г/м2.
Глибина посіву – 1-2 см.
Збір врожаю – оптимальним часом є період між стадією цвітіння і бутонізацією.
Рекомендовані добрива – Р та К (за результатами аналізу ґрунту).