ТУРБО ПРЕСТО у новій формуляції – масляній дисперсії!

Кожного сезону компанія Сімейний Сад має новинки та покращені препаративні формуляції для свого споживача. Сезон 2020 не виняток. Зустрічайте оновлений ТУРБО ПРЕСТО з новою формуляцією – масляна дисперсія.

ТУРБО ПРЕСТОце новітній системний інсектицид для довготривалого захисту великої кількості культур, що має нокаутуючу дію проти широкого спектру шкідників (близько 100 поширених видів) , включаючи деякі види кліщів.

Враховуючи аномальну температуру минулого сезону 2019 (надвисока температура повітря вже з 8 ранку та до 9 вечора), було вирішено розробити ТУРБО ПРЕСТО у формі масляної дисперсії. Препарат виготовлено на основі натуральної рослинної олії.

Найменший (0,1 мкм) розмір часток забезпечує швидке проникнення і розподіл діючої речовини в тканинах рослини та через кутикулу шкідника. Спеціальна добавка посилює проникаючу здатність і прискорене переміщення діючої речовини по внутрішніх тканинах. Масляна дисперсія – це ідеальне рішення для кліматичних зон зі спекотним сезоном. Це гарантований захист від шкідників при будь-якій температурі.

Принцип роботи масляної дисперсії простий, проте надзвичайно ефективний: під час обприскування краплі олії, що містять діючу речовину, рівномірно розподіляються у воді. Після потрапляння на листя вода випаровується, і на поверхні залишається олійна плівка з діючою речовиною.

Абсолютні переваги масляної основи препарату забезпечують:

  • ідеальний розподіл по листю культури;
  • повну змочуваність оброблюваної поверхні;
  • пролонговану дію та міцне утримання препарату на поверхні листя;
  • стійкість до змивання дощем і полегшене проникнення в тканини листя системного компонента препарату (неонікотиноїду – клотіанідину);
  • високу ефективність в широкому діапазоні температур від +8 до 30 С;
  • посилений ефект контактного компоненту (піретроїду – лямбда-цигалотрину) і високу біологічну ефективність препарату

У сезоні 2020 споживачу буде доступний  ТУРБО ПРЕСТО з різною формуляцією:

  • ТУРБО ПРЕСТО концентрат суспензії- КС (звична нам формуляція);
  • ТУРБО ПРЕСТО масляна дисперсія – МД (нова формуляція)

ТУРБО ПРЕСТО доступний в упаковках: 3 мл, 15 мл,  45 мл та 500 мл.

Готуйтесь до сезону шкідників заздалегідь. Придбати ТУРБО ПРЕСТО просто та зручно в роздріб в торгових точках, онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів, а оптом – у наших регіональних менеджерів.