Супер Добриво для Магнолії, Гортензії, Рододендрону

ПЕРЕВАГИ: АКТИВНЕ НАРОСТАННЯ, ЗДОРОВІ БУТОНИ, НАСИЧЕНИЙ КОЛІР КВІТОК, ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ БУТОНІВ ТА ДОВШЕ ЦВІТІННЯ

Власник ТМ Сімейний Сад

Розфасовано на виробничих потужностях компанії

Країна походження сировини: Фінляндія

Компонентний склад: азот (N) — 13%, фосфор (P) — 8%, калій (K) — 18%, сірка (SO3) – 6,5%, магній (MgO) — 0,7%, бор (B) — 0,02%, мідь (Cu) — 0,03%, марганець (Mn) — 0,25%, цинк (Zn) — 0,04%, молібден (Mo) — 0,002%, залізо  (Fe) — 0,08%

 

Купити в магазині

ЗАСТОСУВАННЯ

ЕЛЕМЕНТИ

 

Культура Удобрення під час посадки Основне внесення (березень-квітень) та підживлення (травень-серпень)
Магнолія, гортензія, рододендрон 40 г на рослину

змішати з 10 літрами субстрату

30-40 г на молоду рослину

40-50 г на старші кущі

Догляд за рослинами на ділянці: добриво рівномірно розподіліть навколо рослини, злегка перемішайте з верхнім шаром ґрунту і полийте водою. Перше підживлення рослин проводять у березні (після танення снігу, до розпускання листя) і далі кілька разів з інтервалом раз на місяць або 30-45 днів. Використовувати 2-4 рази за сезон.

Елементи, завдяки яким багаторічники зберігають свою красу

Азот відноситься до одних з необхідних елементів для розвитку рослин. Він сприяє не тільки нарощуванню зеленої маси, а й формуванню більшої кількості бруньок і великих квітів. Крім того, азотні підгодівлі, що проводяться після обрізки чагарників, сприяють швидкому загоєнню ран. При дефіциті азоту місця спилів і зрізів заживають довше, що часто призводить до зниження морозостійкості, а підмерзлі рослини стають уразливі до розвитку інфекційних і грибкових захворювань.

Досвідчені квітколюби знають, що гортензіям, магноліям та рододендронам потрібен кислий ґрунт. Без нього вони не хочуть рости, розвиватись та квітнути. Саме тому потрібно підкислювати ґрунт. І в цьому дуже добре підходить сірка. Сірка є природним окислювачем, при внесенні елемент взаємодіє з бактеріями, котрі знаходяться в ґрунті та поступово веде до зниження показника рН з 7 до 4.5. Крім того, вона входить до складу усіх живих клітин, покращує засвоєння азоту рослинами та ферментів, які значно покращують захисні функції рослин до хвороб та шкідників.

Пересадка для магнолій — сильний стрес. Тому бажано висаджувати їх одразу на постійне місце, попередньо добре зволоживши грудку землі з коренями та давши важливі для кореневої системи підживлення. На старті дуже важливо працювати задля розвитку кореневої системи рослини, бо чим більше корені поглинуть елементів, тим більше рослина зможе використати поживних речовин з ґрунту. Потужна коренева система в результаті сформує міцну рослину. Калій та фосфор – обидва компоненти, що входять до складу добрива, зміцнюють кореневу систему рослин і активують процес цвітіння. Якщо рослина відчуває нестачу калію і фосфору її ріст сповільнюється, цвітіння затримується. Листя і стебла набувають неприродний відтінок, а сама квітка піддається хворобам.

Магній – завдяки йому з квіткових бруньок розвиваються здорові бутони і пелюстки квіток мають насичений колір.

Залізо – гортензія та інші особливі рослини не можуть обійтися без заліза. Завдяки йому листя багаторічників має яскраве рівномірне забарвлення, та зміцнюється імунітет рослин.