Супер Добриво Осіннє. Газон

Препаративна форма: гранули.

Компонентний склад: фосфор (P2О5 12%, калій (K20)  27%, кальцій (CaO)  13%, сірка (SO3) – 2,3%.

Переваги: зимостійкість дернини, потужна коренева система, захист від випрівання.

Власник ТМ Сімейний Сад

Розфасовано на виробничих потужностях компанії

Країна походження сировини: Фінляндія

ПРИНЦИП ДІЇ СУПЕР ДОБРИВА

Збалансована органо-гранула. В основі гранульованого СУПЕР ДОБРИВА лежить принцип точного рецептурного розміщення корисних для культур макро- та мікроелементів під шаром захисної оболонки органо-гранули (ОГ). Гранули містять повний та збалансований комплекс елементів. За рахунок цього коефіцієнт використання поживних елементів, що містяться в ОГ, в 1,5 рази вище в порівнянні з мінеральними добривами, де засвоюється максимум 25-30% поживних речовин, а відсоток засвоєння рослинами елементів ОГ становить 80-90%.

 Захисна оболонка органо-гранули повільно розкладається в ґрунті і гарантує пролонгованість живлення культур та доступність речовин в залежності від потреби рослин у певний період розвитку. Органо-гранула працює ранньою весною, коли рослинам необхідна стимуляція зростання, влітку – в період активної вегетації і восени, зміцнюючи рослини на зиму завдяки пролонгованості дії.

Контрольоване вивільнення елементів. Кожна рослина має свій вегетаційний період і дуже важливо, щоб рослина мала повноцінний набір елементів протягом усього періоду вегетації. Вивільнення поживних елементів з гранули добрива відповідає вимогам рослин в їх вегетаційний період. Дія починається при температурі вище 0°С і при збільшенні температури, вивільнення поживних речовин набуває інтенсивності враховуючи розвиток рослини. Рівень кислотності грунту, вміст в них солей і мікроорганізмів не впливають на виділення поживних речовин з органо-гранули.

Краща особливість зими  те, що за нею завжди наступає весна, і газоні трави завжди найпершими радують нас у Сімейному Саду.

 

Купити в магазині

Застосування

Елементи

Підходить для осіннього догляду за всіма видами газонних трав (в тому числі рулонних газонів).

Норма витрат:

Тип ділянки Внесення під час посадки/підживлення (серпень-жовтень)
Створення нової газонної ділянки 40-60 г на м2
Існуюча газонна ділянка 20-30 г на м2

Гранули рівномірно розсипати по сухій поверхні газону. Полив або дощ прискорять дію добрива.

Термін крайнього внесення добрив: за 30-40 днів до останнього скошування газону.

Секрет здорового Сімейного Саду

Взимку під снігом газонні трави можуть вражати грибкові захворювання. Найперше, це фузаріозна та снігова пліснява, які розвиваються на слабких рослинах при низьких температурах. Любить цей «патоген» шар снігу, покрив льоду та інші перепади температури, що уповільнюють доступ повітря до рослин.

Фузаріози лікувати досить важко, тому краще робити профілактичний захист газонних трав – фунгіцид Старк (8 мл на 5 л води на сотку). Обприскування проводять після косіння.

При нестачі фосфору травостій стає ламким і нестійким. Якщо трава буде забезпечена восени фосфором, трави зможуть сформувати більш щільний шар дерну і витримати зимові холоди. Позитивний вплив полягає в зміцненні коренів, активному наростанню бічних пагонів і збільшенні площі живлення рослин. Весною газон почне зеленіти раніше, а влітку розвинута коренева система травостою буде краще забезпечена водою і поживними речовинами.

Підживлюючи газонну траву восени калієм, ми забезпечуємо її запасом життєвих сил і робимо більш стійкою до несприятливих погодних умов. Елемент підтримує водно-сольовий баланс в рослині і відповідає за зимостійкість газону. Нестача калію викликає по краях трави опіки і відмирання листа газону.

Кальцій необхідний для формування сильних клітинних стінок, що допомагає травам бути більш стійкими до хвороб. Саме наявність цього елементу допомагає виключити вразливість травосумішей до зараження плямистостями та отримати здоровий і зелений травостій навесні.

Сірка – важливий елемент для розвитку кореневої системи, і є невід’ємною частиною процесу фотосинтезу. Сірка відповідає за синтез білків, ферментів і вітамінів, вона допомагає поглинанню азоту, тому дефіцит цього елементу часто проявляється низькорослістю та нерівномірністю росту трав, а також хлорозом травостою.