У новий сезон з новими каталогами!

Кожен сезон компанія Сімейний Сад розширює лінійку своїх продуктів, додаючи безліч сортів овочевих культур, квітів, актуальні рішення для захисту рослин. Цей сезон – не виняток.

В каталозі насіння Новинки сезонів 2019-2020 ви можете знайти нові сорти перців, капусти, огірків, кукурудзи, томатів, довгоочікувану серію Profi. Спеціально для цінителів вишуканих сортів петуній, ми розширили свій асортимент до 45 гібридів. Поповнився асортимент насіння кімнатних рослин, пряних культур.

Для зручності кінцевого споживача ми вдосконалили дизайн упаковки деякого насіння.

Наші принципи розширення асортименту базуються на твердій впевненості, що виробник якісного насіння повинен задовольнити попит як на традиційні культури, так і на унікальні, екзотичні, рідкісні культури.

Серед засобів захисту рослин теж є гідні новинки: акарицид Міральд, інсектицид Синерид, фунгіцид Сальто. Наш універсальний інсектицид Турбо Престо отримав нову препаративну формуляцію – масляную дисперсію. У новому Каталозі засобів захисту рослин ми розмістили більш зручні, прості і наочні схеми оброблення культур препаратами.

Ми робимо все, щоб город для вас був тільки в радість і насолоду.

Наше насіння ТМ SeedEra і засоби захисту рослин легко і зручно придбати в роздріб в торгових точках, онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів, а оптом – у наших регіональних менеджерів.