Чудові петунії: що нового в сезоні 2020

Петунія не дарма вважається улюбленицею багатьох квітникарів. Вона оживляє сад, чудово виглядає в самостійних посадках і, що не менш важливо, радує чудовим барвистим цвітінням до пізніх холодів.

Величезний асортимент петуній (48 гібридів) ТМ SeedEra припаде до смаку будь-якому садівникові: ампельні, великоквіткові, бахромчасті, низькорослі і багато інших. Широка колірна гамма: білі, лососеві, пурпурні, рожеві, з малиновим або бузковим відтінками, бордовими або фіолетовими жилками, з контрастними зірками на світлому фоні і це ще не все. Особливими декоративними властивостями відрізняються ампельні петунії, у яких рослини формуються розлогі, з довгими, гнучкими пагонами.

У цьому сезоні у ТМ SeedEra 10 новинок, серед них Лавина Червона F1, Усмєв F1, Клаудія F1 та інші. Оскільки у петунії дуже невеликий легкий посівний матеріал, ми фасуємо насіння в спеціальні мікротюбікі. А упаковка насіння має зручне віконце на лицьовій стороні, що дозволяє бачити мікротюбік. У кожному пакетику з насінням садівника чекає маленький приємний сюрприз – картка з побажанням для відмінного настрою.

Ми обираємо найкращий посівний матеріал: наш постійний селекціонер – чеська компанія Cerny з сімейними традиціями з 1859 року. За 160 років свого існування компанія вивела сотні нових сортів і справила мільярди якісного насіння. Традиції і незмінна якість завжди стояли в пріоритеті роботи Cerny.

Купити насіння ТМ Seedera в роздріб можна в торгових точках, а оптом – у наших регіональних менеджерів.