Вперше в Україні – мікрозелень!

Компанія «Сімейний Сад» – перша на українському ринку буде реалізовувати пакетоване насіння мікрозелені!

Якщо ви ще не знаєте, що таке мікрозелень, то зараз – найкращий час дізнатися. Адже, як тільки ви спробуєте її вирощувати, зупинитися буде неможливо! Мікрозелень (або мікрогрін) – це проросле до стадії кількох справжніх листочків насіння. У ній не тільки містяться необхідні мінерали та вітаміни, але ще вона володіє пікантним, ні з чим незрівняним смаком, завдяки чому набула широкого застосування в кулінарії.

Наша, перша в Україні, лінійка мікрозелені складається з 12 різних культур: базилік зелений, броколі, буряк, гірчиця, дайкон, червона капуста, кінза, кольрабі, крес-салат, редиска, рукола та цибуля-шніт. Таким чином, навіть найвибагливіший покупець зможе знайти щось собі до душі. Нагадуємо, що все насіння проходить перевірку на схожість нашими агрономами та Українською Державною Насіннєвою Інспекцією, тому за якість ми як завжди готові поручитися!

          

Для уточнення наявності мікрозелені зв’язуйтеся з менеджерами нашої регіональної мережі, а для покупки мікрозелені в роздріб – звертайтеся в наші магазини.