Все, що потрібно знати про захист рослин – в новому каталозі!

Як не переплутати виноградну філоксерою з зуднем, щоб застосувати потрібний засіб?
Які наслідки альтернаріозу на томатах не тільки для врожаю, але і для городника?
Відповіді на ці та інші питання – в нашому новому довіднику. Він складається з декількох блоків.

В першу чергу, ми говоримо про те, що захист рослин повиннен бути системним . По-перше, це про розуміння, в який період, які комахи та хвороби можуть шкодити тій чи іншій культурі. Ми показуємо на фото, як виглядає шкідник, бур’ян або хвороба, і розповідаємо про можливі наслідки нехтування обробками.

І, отже, пояснюємо, яким препаратом і коли варто проводити захист.

Самі системи зведені в зручні таблиці – в них зрозумілі фази розвитку культури, період і норми внесення препаратів. Використовуючи такі підказки, продавцеві легко рекомендувати товар, а городникам залишається тільки дотримуватися графіка обробок.

В каталозі розгорнуто показаний системний захист для всіх популярних культур – картоплі, томатів, капусти, буряка, винограду, кукурудзи, зернових. А також для ягідних кущів, саду, клумб. Істотно доповнена система захисту газонів, з розроблена методика захисту хвойних і декоративних рослин.

У наступному блоці довідника – весь перелік препаратів Сімейного Саду. Зображення засобів у новому дизайні, повний спектр застосування, механізм дії, норми витрат, варіанти упаковки та обсяг площі, яку можна обробити, в кожному виді фасування. Також ми говоримо про правила роботи з препаратами та надаємо спеціальні лайфхаки, які допомагають збільшити їх ефективність.

Як розширити спектр дії за рахунок приготування бакових сумішей?
Навіщо потрібні профілактичні обробки хвої проти снігового шютте?
Чому важливо дотримуватися черговість застосування різних типів гербіцидів в посадках картоплі?

Тобто все, що потрібно знати про засоби захисту рослин і трішки більше – дивіться, завантажуйте, використовуйте каталог ЗЗР 2021 прямо зараз на нашому сайті .

А купити засоби захисту рослин легко та зручно в роздріб в торгових точках , онлайн – в інтернет-магазинах наших партнерів , а оптом – у наших регіональних менеджерів .