Зустрічайте нові унікальні гібриди від «Сімейного Саду»

Гібридне насіння – результат старанної праці селекціонерів. Такий посівний матеріал дає відмінний, стабільний врожай з однорідними плодами. F1 – це перше дочірнє покоління потомства різних батьківських типів.

Урожай можна довго зберігати, він стійкіший до хвороб, зміни погодних умов та інших зовнішніх факторів. Гібриди F1 відрізняються високою врожайністю, відмінними смаковими якостями та зберігають первинний вигляд при транспортуванні. Якщо говорити про селекцію, вирощування гібридів – відмінний спосіб швидко отримати очікуваний плід аж до його форми, розміру і смаку.

Розповімо докладніше про новинки гібридів від “Сімейного Саду”.

Буряк столовий – середньостиглий гібрид. Період вегетації – 110-120 днів. Коренеплоди округлої правильної форми, однакові за розміром, з гладкою шкіркою, темно-червоного кольору і масою 200-250 г. М’якуш насичено-червоний, бляклі радіальні кільця відсутні.

Скоростиглий високоврожайний гібрид кущового кабачка – це плід світло-оливковою забарвлення, циліндричний, довжиною 18-20 см і діаметром 6-7 см (в технічній стиглості). М’якоть ніжна, біла з відмінними смаковими якостями. Плодоносить протягом довгого часу.

Скоростиглий гібрид пекінської капусти характеризується високою схожістю. Головка циліндричної форми, покривне листя насиченого зеленого кольору, внутрішня структура ніжна. Середня маса головки – 1-1,5 кг. Сорт порівняно стійкий до розтріскування, до судинного бактеріозу та кіли, містить велику кількість вітамінів. Рекомендується до вживання в свіжому вигляді.

Пізньостиглий гібрид білокачанної капусти . Термін дозрівання – 120-125 днів після висадки розсади). Головка округла, високої щільності, не розтріскується. Середня маса головки 3-5 кг. Гібрид стійкий до фузаріозу. Ідеально підходить для засолювання.

Ранньостиглий гібрид нантського сортотипу моркви столової – це циліндричні плоди довжиною 20-25 см, яскраво-оранжевого кольору зовні і зсередини. Маса плоду 100-200 г. Від появи сходів до дозрівання проходить 80-90 днів. Сорт містить велику кількість каротину. Підходить для переробки, зимового зберігання і вживання в свіжому вигляді.

Огірок корнішон – ранньостиглий партенокарпічний гібрид полудетермінаного типу. Плоди горбкуваті зеленого кольору, циліндричної форми, короткі (8-10 см), з маленькою насіннєвою камерою, без гіркоти. Стійкий до справжньої і несправжньої борошнистої роси. Загальна врожайність 2-4 кг з однієї рослини.

Огірок – скоростиглий партенокарпічний гібрид. Призначений для вирощування в плівкових теплицях і відкритому грунті. Рослина генеративна, сильноросла, формує невелику кількість бічних пагонів, жіночого типу цвітіння. Плоди однорідні, з вираженими шипами, темно-зеленого кольору, довжиною 10-12 см, масою 80-100 г. Зберігає темно-зелений колір плодів протягом всього плодоношення. Підходить для квашення і соління. Толерантний до основних хвороб.

Середньоранній гібрид солодкого перцю призначений для вирощування у весняних плівкових теплицях і у відкритому грунті. Рослина детермінантного типу, з могутньім, розвинутим листовим апаратом. Дозріває через 75-80 днів після висадки розсади. На 55-60 день розсаду можна перенести у відкритий грунт. Плоди великі, конічні, товщина стінки 10-12 мм, маса від 150 до 350 г. У технічній стиглості плоди оливкового кольору, в біологічній – яскраво-червоного. Щільна шкірка захищає плоди від трипсів.

Редис – ранній гібрид. Коренеплоди округлої форми, діаметром 3-4 см, щільні, вирівняні, несхильні до утворення пустот і розтріскування. Шкірка яскраво-червоного кольору, м’якоть біла і соковита. Термін дозрівання – 20-25 днів після появи сходів. Розвинений листовий апарат добре захищає посіви від бур’янів.

Томат рожевий – середньоранній гібрид індетермінантного типу, який вирощується в теплицях і відкритому грунті. Плоди насичено-рожевого кольору, округлої форми, щільні, середня вага 270-300 г. Рослина з добре розвиненим, сильним листовим апаратом, інтенсивним темпом зростання. Гібрид має стійкість до основних захворювань томатів.

Середньостиглий високоврожайний гібрид томата червоного  детермінантного типу вирощується в теплиці або відкритому грунті. Період дозрівання 90-95 днів від висадки розсади. Рослина сильна, добре облиствена. Плоди сливообразної форми, червоного кольору, вирівняні, міцні. Середня маса плоду – 60-70 г.

Купити гібриди та інше насіння ТМ Seedera в роздріб можна в торгових точках , а оптом – у наших регіональних менеджерів.